Yeni MacBook Pro'dan yeni sızıntı!

Apple'ın yeni nesil MacBook Pro modeline dair ortaya çıkan sızıntı, büyük sürprizleri işaret ediyor!

  • Cenk Atlı
Yeni MacBook Pro klavyesine OLED özelliği!

Apple'ın merakla beklenen yeni MacBook Pro modeline dair bazı yeni sızıntılar ortaya çıktı. Cihazın klavyesini oldukça ayrıntılı bir biçimde gösteren sızıntı yeni MacBook Pro'nun daha önceki söylentilere de uygun olarak bir OLED touchpad'e sahip olacağına işaret ediyor.

Bu yeni touchpad'in MacBook Pro kullanıcılarına farklı işlevsellikleri özelleştirmekten çeşitli tuş olanaklarına kadar birçok kolaylık sunması bekleniyor. Kullanıcıların bu sayede belirli bir tuşu istedikleri bir uygulamayı açmak için kullanabilecekleri belirtiliyor.

Sızdırılan görsellerde ayrıca cihazın dört adet USB Type-C girişi olduğu da anlaşılıyor. Diğer yandan, KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo tarafından daha önce öne sürülen iddialara göre, Apple'ın yeni MacBook Pro'da özellikle tuş özellikleriyle ilgili önemli yenilikler sunmaya hazırlandığı belirtilmişti. Cihazın Touch ID özelliğine de sahip olacağını iddia eden Kuo, ayrıca bu en yeni sızıntılardaki görünümün aksine yeni MacBook Pro'nun daha ince tasarımla geleceğini de söylemişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Maddi durumunuz elverişli ise apple bilgisayar almanızı şiddetle öneririm,

Apple in tek merak ile bekledigin ürünü su notebook olacak. Air i kaldirdilar cünkü onun yerine Pro' yu air yapacaklar ve benim güclü ve hafif bir notebook ihtiyacimi karsilayacagina inaniyorum. Umarim Apple beni yaniltmaz. Zaten diger ürünlerine en ufacik bir sempati duymadigim icin :)

Maddi durumunuz elverişli ise Apple bilgisayardan uzak durmanızı şiddetle öneririm! Çok pahalı bilgisayar satmasına rağmen no name (markasız) en uyduruk ramleri kullanıyorlar, ülkemizde ramin bir önemi olmadığı bu yüzden en ucuz ramin yeterli olduğu görüşü hakim ancak Kingston ramden Consair rame geçmiş biri olarak bunun doğru olmadığın iyi biliyorum (bilgisayarın stabilitesi inanılmaz artıyor) Apple kullanıcı isteklerine önem veren değil tirajikomik bir şekilde kendi isteklerini dayatan bir fir

Sen de yorum yaz