Yeni Messenger ve fazlası hazır!

MS, Messenger'ın da dahil olduğu Live Essentials paketini güncelledi... İşte indirme bağlantısı!

Microsoft, içerisinde Live Messenger, Mail, Photo Gallery, Movie Maker ve Writer gibi pek çok aracın bulunduğu Windows Live Essentials 2011 paketini güncelledi. Resmi Windows Experience blogundan duyurulan güncelleme, çok büyük değişiklik ya da yenilikler getirmiyor. Zaten blog yazısında Steven Abrahams, güncellemeyi "küçük bir güncelleme" olarak tanımlıyor.

Ancak Abrahams, yazısında bu güncelleme ilr birlikte bazı kritik açıklara karşı yamaların da geldiğini söylüyor. Yani pek bir yenilik getirmese de, yeni güncellemenin kurulması oldukça önemli.

Şimdilik sadece buradan indirilebilen güncellenmiş Live Essentials paketi, birkaç hafta içerisinde Windows Vista SP2 ve Windows 7 kullanıcıları için Microsoft Update üzerinden de indirilebilecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Microsoft, messenger'la ilgilenmeyerek tahtını tamamen Facebook'a devretti. Yazık ettiler bence, messenger'ın milyonlarca kullanıcısı varken, artık çok az kişi aktif olarak kullanıyor... Messenger'ın eksikleri ve saçmalıkları da cabası tabii...

Kullanan kaldımı ki?

hala kullanan bir uygulama kim facebook a gittiyse yanılır. artık sıktı facebook yani

Dikkat, Messenger paketini güncellemek Silverlight yazılımını da yüklüyor. Ancak, sonra kendiniz Silverlight yazılımını kaldırabilirsiniz.

Messengeri seviyorum ama kimse kalmadı. Eskiden 30 online olan messenger adreslerinde şimdi bir kişi ancak oluyor. Facebook bitirdi messengeri. Microsoft başka bişey yapmalı. Facebook popüler olmaya başladığında facebook benzeri bir sistem kursalardı önünü alabilirdiler. İş işten geçti artık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir