Yeni Moto G sızıntıları sürprizlerle dolu!

Dördüncü nesil Moto G, birçok dikkat çekici özellikle geliyor!

  • Cenk Atlı
Yeni Moto G sızıntıları sürprizlerle dolu!

Motorola geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden, beklentileri fazlasıyla karşılayacağa benzeyen yeni düşük bütçeli cihazı Moto G'yle ilgili dikkat çekici bir tanıtım gerçekleştirmişti. Bu dördüncü nesil Moto G'nin şimdi de bazı ayrıntıları sızdırıldı.

Blogger Roland Quandt tarafından Twitter'da paylaşılan özellikler eğer doğruysa dördüncü nesil Moto G iki farklı versiyonla gelecek. Buna göre bu cihazlardan biri 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, 13 MB kamerayla gelirken diğeri 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve lazer odaklanmayla güncellenmiş 16 MB kameraya sahip olacak.

Sızdırılan özellikler ayrıca Moto G'nin ilk defa NFC özelliğine sahip olacağına işaret ediyor. Cihazda ayrıca bir parmak izi tarayıcısının da olması bekleniyor. Yeni Moto G'nin 17 Mayıs'ta Hindistan'da düzenlenecek bir basın toplantısında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

keşke türkiye ye de gelse ama sanmıyorum geleceğini. koca 80 000 000 luk ülke ve birçok firma bizim piyasamıza girmiyor. acap nedendir. nerede panasonic motorola nec sharp vb. güvenin olmadığı yerde kimse durmaz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost