Yeni Motorola'nın teknik özellikleri sızdı

Lenovo tarafından satın alınan cep devi Motorola'nın bir sonraki bombası, internette göründü!

  • Cem Şancı
Yeni Motorola'nın teknik özellikleri sızdı

Motorola'nın Lenovo tarafından satın alınması sonrasında, yeni telefonlar hakkında büyük merak oluştu. Şimdiyse, internete sızan bazı teknik bilgiler, Motorola'nın henüz isim vermediği yeni bir telefon üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Veriler, Geekbench'te ortaya çıktı.

Teknik verilere göre yeni telefon 1.2 GHz, 64 Bit, 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemci ile piyasaya çıkacak. 1 GB RAM'ı bulunacak telefonun işletim sistemi ise Android 4.4.4 olacak. İnternete sızan verilerde telefonun ismi olarak Motorola TBD ifadesi göze çarpıyor. Buradaki TBD, büyük ihtimalle "to be decided - karar verilecek" anlamını taşıyor. Cihaz hakkında başka bilgi mevcut değil ancak uzun zamandır yeni telefon duyurmayan Motorola'nın bu telefona odaklanmış olduğu ve telefonu güçü bir şekilde tanıtabileceği düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

yok yok ben anladım bunlar motorola tarihe karışsın diye uğraşıyor bu dönemde bile hala 1gb ramle uğraşıyorlar ya

Tabi arkadaşım sen buradan oturduğun yerden engin tecrüben ve yöneticilik kabiliyetinle bunu anladın ama motorola anlamadı hala 1 gb la uğraşıyor, ilginç insanlarız sen bu tur bir cihazı beğenmeyebilir yetersiz bulabilirsin ancak artık birçok firmanın hedefi hindistan çin gibi kalabalık ve fakir olan buyuk pazarlarda satış yapmak bunun için artık ucuz ve orta segmentte cihazla sunarak karlılıklarını artırmayı amaçlıyorlar, senin gibi bizim gibi insanların olduğu pazarlarada 2500 tl lik kazıkları gönderip cebindeki parayı hortumluyorlar ne yani s5 le yapıpta bu telefonda yapamayacağın ne varki, kalp ritmini olçmeden duramıyormuyuz toplum olarak. İlginç

Ezik telefon düşük bütçeye gitsin diye uğraşıyor sanırım 1:37

Nokia gibi moto da öldü.(nexus 6 haric )

motorola tarihe asla karışmaz.... hatta dahada güçleniyor :D

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play