Yeni Pixel 2 XL Görüntüsü Önemli Bir Eksik Gösteriyor!

Yeni ortaya çıkan Google Pixel 2 XL görüntüsünde, önemli bir eksik dikkat çekiyor!

  • H. Hüseyin Öztürk
Yeni Pixel 2 XL görüntüsü önemli eksik!

Google'ın Pixel ve Pixel XL serisine getireceği yeni telefonlar hakkında heyecanlandırıcı haberler duyuyorduk. Eğer ilk sızan tasvire inanacak olursak Pixel 2 XL, tanıdık stili ve modern tasarım unsurlarıyla beklememize değen bir telefon olacak. Ancak yeni bir tasvir görüntüsü bu beklentileri biraz karıştırmış durumda. Yeni görüntüde, cep telefonunun önemli bir özelliği eksik görünüyor.

Fabrika CAD tasarımları baz alınarak yapılan yeni tasvir isabetli ise Google, cep telefonundaki kulaklık girişini ortadan kaldırmış. Bu nadir bir trend olmasa da, müşterilerden pek iyi geri bildirim alan bir trend değil.

Google Pixel 2 and Pixel XL 2 3D RendersGoogle Pixel 2 and Pixel XL 2 3D Renders
Google's highly awaited successors to last years' Pixel and Pixel XL smartphones - the Pixel 2 and the Pixel XL 2 (or the Pixel 2 XL) could end up looking like this! We have the exclusive renders of the Pixel 2 and the Pixel XL 2. For more such videos, please do like our Facebook page: For the latest tech news and text reviews, also visit our website:

Bunların hiçbiri kesinleşmiş bilgiler değil ve hepsi onaylanmamış, resmi olmayan bilgi sızıntıları. Yakın zamanda sızan bir kasa tasvirinde de kulaklık girişi vardı. Yalnız bu yeni tasarım geçmişte oldukça isabetli bilgiler sızdırmış bir kaynaktan, yani Pixel 2 XL geldiğinde gerçekten o istenen kulaklık girişine sahip olmayabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

İphonelulaştıramadıklarımızdanmısınız

Sen de yorum yaz

Turhost