Yeni Samsung SMART TV, İstinye Park'ta!

Samsung'un sahibini tanıyan yeni televizyonu, bu eğlenceli etkinlikte kullanıcılarla buluşacak!

Sahibini tanıyan Samsung SMART TV, İstinye Park'ta

Samsung Electronics, ses ve hareket komutu ile çalışan yeni SMART TV modelini, 26-29 Nisan 2012 tarihleri arasında İstinye Park Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle buluşturuyor. TV teknolojisinde gelinen son noktayı temsil eden yeni Samsung SMART TV'yi İstinye Park'ta deneyimleyebilir, sürpriz hediyeler kazanabilir, keyifli şovları izleyebilir ve ailenizle birlikte eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Ünlü DJ'ler Cenk ve Erdem'in eğlenceli sunumu ile gerçekleşecek yeni Samsung SMART TV İstinye Park etkinliklerinde; çocuklar, aileler ve spor yapmayı sevenler için özel alanlar oluşturulmuş. Sürpriz hediyeli Quiz şovları ve tüm gün süren X-BOX turnuvası da, gününüzü neşelendirecek etkinlikler arasında yer alıyor.

Özel alanda deneyimleyebileceğiniz yeni nesil Samsung SMART TV, bildiğimiz televizyon izleme alışkanlıklarını kökünden değiştiriyor. Ses ve hareket ile kontrol edilebilen yeni Samsung SMART TV'de açma ve kapama komutlarının yanı sıra; ses alçaltma, yükseltme, kanal değiştirme gibi tüm komutları, oturduğunuz yerden sözlü olarak veya el hareketiniz ile verebiliyorsunuz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

8mb internet 50GB kotalı hale getirildi,İnternet bitirildi,Artık tv'nin şöyle smartı varmış,Böyle smartı varmış,Bir önemi kalmadı
Kotasız 8mb interneti kullanmak için yılda 1400 lira para vermem gerekir.Nerdeyse orta düzey LCD tv fiyatı bu,Lüften Teknoloji dergisi olarak kampanya yapın,İnternetimizi geri almamıza önderlik edin,İnternet 1 mb hızla çekilecek gibi değil artık.

eskiden sınırsız 1 mb hız ne kadardı, 50 küsür...
kotayı aşmış halde sınırsız 1 mb hız ne kadar, 50 küsür...

demek ki yıllardan beri bize söylenen geliştik büyüdük vs vs zırvaları tamamen yalan. değişen hiçbir şey yok! 8 mb diye sattıkları paket eskinin allanıp pullanıp süslenmiş 1 mb paketi!! ha eskiden 50 gb lık veriyi 1 hafta da anca indirirken şimdi 1 günde indiriyorsun. bize itekledikleri modernleşme hikayesinin aslı astarı bu. sen ne kadar kampanya yapsan da ne kadar insanları toplayıp organize olsan da sonuç değişmeyecek. bu ülkede yaşadıkça her alanda sömürüleceksin arkadaşım, hemde eline gül suyu döküle döküle.

16:43

O dert bendede var, su anda öyle hatta 8 den 1'e indi, sözde sınırsız.Özde sınırlı ....

dünyada kendi milletini kazıklayıp iç piyasaya kalitesizi sürüp kaliteyi ecnebiye daha ucuza veren tek ahmak ülkeyiz.yani özetle şu kendi insanımızı kazıklamayı çok seviyoz. e yapıcak bişey yok,ulaşım,iletişim hep yabancıların eline geçti.intermeti bizim kadar pahalı kullanan bi ülke yok.ve çok yavaş.bakan bu konuda hiçbi halt yapmıo.çünki onlarında cebi doluo.iletişim herşeydir diyen eğitimciler,bakanlar,devlet adamları,internet sağlayıcıları.utanın utanın utanın.tabi varsa.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir