Yeni sunucu Orion açıldı!

Knight Online'da heyecan dur durak bilmeden devam ediyor.

Yeni sunucu Orion açıldı!

Ünlü MMORPG oyunu olan Knight Online'da heyecan dur durak bilmeden devam ediyor! Asgard'dan sonra zorunlu OTP sistemi bulunan ikinci sunucu ORION bugün itibariyle açıldı!

10 yılı aşkın süredir Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde hizmet veren Knight Online, 2015 yılı itibariyle getirilen yeniliklerle de efsanesini devam ettiriyor. 2014'te 4 adet büyük turnuvaya imza atan Knight Online ekibi, 2015 yılına da yeni sunucu Orion'u açarak başlıyor!

NTTGame bünyesinde bulunan ve son 2 senedir başarılı bir yükseliş gösteren efsane MMORPG Knight Online, yeni bir sunucuyla oyun severlerin karşısına çıkıyor. OTP sisteminin zorunlu olduğu Asgard sunucusunun ardından, yine zorunlu OTP sistemine sahip Orion sunucusu bugün itibariyle Knight Online şövalyelerinin hizmetine açıldı. Tam güvenlikli bir sunucu olan Orion'da, diğer sunucularda olduğu gibi 7/24 GM kontrolü de aktif olarak devam ediyor. 7 gün 24 saat Game Master'lar tarafından kontrol edilen sunucularda oyunun düzenini bozan oyuncular anlık olarak tespit edilerek oyundan uzaklaştırılıyor. Binlerce oyuncunun Knight Online efsanesini adeta yeni baştan yaşadığı Orion sunucusuna tüm Knight Online şövalyelerini ve tüm oyun severleri bekliyoruz.

Siz de Knight Online'a ara verdiyseniz ve oyuna geri dönmek için bahane arıyorsanız, yeni sunucu Orion sizin için muhteşem bir fırsat!

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Ko oynayan var mı ya hala, bu Türkler adam olmaz

1453 versiyonu sonrası knight online beş para etmez saçma sapan oyun olmuştur.

O oyuna 5 6 yılımı verdim.benim bırasktığım zamanlarda götünde don olamyan kosperlar +8 kro setli adamlari kesiyordu.O oyun bitti.Hileye izin verdiler.Bu gün bi pvp server bile hileden daha iyi korunuyor.

Bu oyun ilk çıktığı zamanlar çok iyiydi. Yil 2005. Polonyalilar falan çok iyi oynuyorlardı bu oyunu.

Daha databasesini koruyamayan bir oyundan bahsediyorsunuz ?? otp de olsa 7/24 gm kontrolü de olsa oyuncular soyulmaya hacklenmeye devam edecektir , bunu dışarıdan yapanlar olduğu gibi şirketin bünyesinde çalışan gmlerinde bilgi sızdırması söz konusudur. oyunun derhal Nttgame'den alınıp başka bir firmaya verilmesi gerek , güney koreli oyunun yapımcı şirketi Mgame'nin bir an evvel olaya müdahil olup el atması gerek ...

Yorumlarım neden yayınlanmıyor? Reklam için baya bir meblağ almışsınız belli...

bu komik şeylerle zaman geçirmek için insanın harbi bunalımda falan olması lazım galiba :)

Orion Sunucuların Hiçbirine Girilmiyor ICS Diyor Yapıyorum Gine Girmiyor Süre Veriyor. Sürenin Yarısında D.c Yiyoruz Lütfen Bu Sorunu Düzeltin..! :(

Yıl 2015 hala yeni server geldi diye heyecan duyanlar var. WoW oynayın daha iyi :)

marodonda 40 lvl adamların gezdiği dönemlerde başladım oyuna yani :D 2005 şubat mart civarı gençtik meraklıydık başkalarının İD leriyle girebiliyorduk 2 x enter comboyla servera girmeye çalısıyorduk dc edip atıyordu :D ah ulen eski günler şimdi can sıkıntısı biraz müziği tarzı havasını özledim indirip oynayacağım :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play