Yeni sürüm 5.5 Türkiye'de

Creative Suite 5.5 Türkiye'de! Dijital içerik üretiminde yeni bir çağ başlıyor, hem de indirimli!

Adobe'dan Türkiye'ye büyük indirim!
CS 5.5 Türkiye'de %50 indirimle satılacak.

Adobe Systems bugün yaptığı açıklamada yeni Adobe Creative Suite 5.5 ürün ailesinin Türkiye pazarına geldiğini açıkladı. Mobil iletişimde devrim niteliğindeki yenilikler, içeriklerin dağıtılma ve kullanılma yöntemlerini temelden değiştirdiğinden, yeni versiyon, tasarımcıların ve uygulama geliştiricilerin popüler ve hızla büyüyen akıllı cep telefonlarını ve tablet platformları için tasarım ve uygulama geliştirmelerine olanak sağlıyor. Adobe Creative Suite 5.5'in yerel sürümünün Türkiye'ye gelmesiyle, yazılım paketinin Türkçe sürümü yüzde elli indirimli olarak kullanıcılarıyla buluşacak.

Yeni Creative Suite 5.5 HTML5 ve Adobe Flash içerik oluşturma araçlarına yönelik yeniliklerle dolu. Bu yenilikler müşterilerin neredeyse tüm ekranlar için zengin içerik ve uygulama tasarlamaları, sunmaları ve bu içerik ve uygulamaları paraya dönüştürmelerine olanak sağlıyor. Bu sürüm, tasarımcı ve uygulama geliştirmecilerin Android, BlackBerry Tablet OS, iOS ve diğer platformlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar sunmalarına; HTML5 kullanarak ekranlar üzerinde zengin, tarayıcı tabanlı içerikler oluşturmalarına ve üstün kalitede video içeriği, günlük oyunlar ve zengin Internet uygulamaları sunmak için Flash Player'dan yararlanmalarına yardımcı oluyor.

CS 5.5 Türkiye'de %50 indirimle satılacak.

Adobe'nin Türkiye'deki bu yeni yaklaşımıyla ile ilgili olarak, Türkiye ve Akdeniz Ülkeleri'nden Sorumlu Bölge Müdürü Tolunay Tomruk şunları ifade etti; ''Adobe olarak, Türkiye'nin büyük bir potansiyeli olduğuna inanıyoruz. Bu potansiyeli hayata geçirebilmek için de dijital tasarım ve yayıncılık dünyası için büyük önem taşıyan çözümlerimizin önemli bir kısmını Türkçe olarak pazara sunmaya başlamıştık. Bugün, geldiğimiz aşamada ise bu yenilikçi çözümlerimizin Türkiye pazarında daha yaygın kullanılması ve müşterilerimizin daha verimli ve daha rekabetçi olabilmesi için Türkiye'ye özel yeni bir fiyatlandırmaya geçiyoruz. Bunun pazarda olumlu bir geri dönüş sağlayacağına inanıyoruz.''

Bugünkü duyuru, Adobe'nin, yazılı, görsel, mobil ve çevrimiçi ortamların neredeyse tüm yaratıcı iş süreçlerine yönelik sektörün lider tasarım ve geliştirme yazılımı olan Creative Suite ürünlerinin ardındaki vizyonu vurgularken, bu yazılım paketlerinin Türkiye'deki pazara sunma stratejisinde de önemli bir değişikliği simgeliyor .

Creative Suite 5.5 Hakkında

Yeni versiyon Creative Suite ürün serisi Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection başlığı altında toplanıyor. Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection tek bir paket içinde Adobe'nin Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Flash Builder, Flash Catalyst, Flash Professional, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro ve After Effects gibi tüm sektör öncüsü yaratıcılık araçlarını kapsıyor.

Bu ürünler ayrı ayrı satın alınabileceği gibi, beş Creative Suite sürümünün bir ya da birden fazlasıyla da alınabiliyor. Tüm Creative Suite 5 ürün serisinde, Creative Suite 5.5 Master Collection, Creative Suite 5.5 Design Premium, Creative Suite 5.5 Web Premium, Creative Suite 5.5 Production Premium ve Creative Suite 5.5 Design Standard yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

çok pahalı satarak ülkemizdeki kullanıcıları wareze teşvik ediyolar
tabi türkiyede korsan kullanımı durdurulamayacak şekilde yaygın
indirim yapıyolar satın alsınlar diye
yazık yazık o kadar para edermi o programlar
kullanan herkes uzman olacak sanki daha uygun fiyata satılmalı
(programlar araba fiyatı )

Ev kullanıcılarıda kullanmak istiyor ama,fiyatlar şirketler ve fotograf dükkaları için uygun
Kızmıyorum adamlara,ev kullanıcısı için üretmiyorlar zaten fotoşopu

Evet, fiyatlardaki yükseklik insanları wareze teşvik ediyor. Bu kaçınılmazdır. Artık özgür yazılımlar da hızla gelişiyor ve bir ev kullanıcısı bile internette doğru bir araştırma yaparak, beklentilerinin karşılığını fazlasıyla verebilecek nitelikli ve ücretsiz yazılımlar bulabilir. Adobe yazılımlarının sadece zengin ve profesyonel şirketlere ve kuruluşlara hitap etmesi söz konusu olamaz. Nasıl ki kurumlar ve şirketler artık işletim sistemlerini ve ofis yazılımlarını bile açık kaynaklı özgür yazılımlardan kullanıyorlarsa tasarım programları içinde durum yakında böyle olacak. Her zaman, her durum için alternatifler olacaktır.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play