Yeni Toshiba'lar görücüye çıktı

Türkiye'de pazara sunulacak olan yeni Toshiba'lar bugün görücüye çıktı. İşte yeni teknolojiler...

Ar-Ge'ye yatırım devam ediyor

Toshiba'nın notebook, netbook, LCD TV, DVD Player, Harddisk, Dijital Kamera, Projeksiyon Cihazı, Dijital Çerçeve gibi geniş ürün gamının Türkiye distribütörlüğü'nü yapan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., düzenlediği basın toplantısı ile yeni ürünlerini tanıttı.

Ar-Ge'ye yatırım devam ediyorTNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter basın toplantısı ile ilgili yaptığı açıklamada;

"Ar-GE çalışmalarına yılda yaklaşık 3 milyar dolar harcayan, yeniliklerin öncüsü Toshiba'nın enler ve ilklerle dolu ürünlerini basın toplantısında tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu seneye hızlı başladık. "No Matter What Gurantee"/Ne Olursa Olsun Garantisi büyük ses getirdi,ve "şaka" olarak yorumlandı. 1 Mayısta bu kapsama eklenen işsizlik sigortası ile müşterilerimize ürünlerimizin değerinden tamamen emin olduğumuzu ispatladık. Toshiba notebook yada netbook satın almak isteyen müşteriler istediklerini alma özgürlüğüne sahip oldular ve Toshiba yatırımlarını sınırsız güvence ile satın alıyorlar." dedi.

LCD TV, Hard disk, Kamera, Projeksiyon cihazı gibi diğer segmentlerde de iddialı olduklarını belirten Biter, "2008 yılında Fortune 500'e göre sektörde 5. olduk, tüm sektörler içine karlılık artışında ve personel başına ciroda Türkiye'nin ilk 20 şirketinden biriyiz. Toshiba Avrupa Bölgesindeki distribütörler arasındaki en başarılı şirket ödülünü 1998'den bugüne defalarca kazandık, yaklaşık 3000 adet bayiimiz ile beraber bu başarıyı arttırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz" dedi.


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir