Yeni TouchWiz'den görüntüler sızdı!

Samsung'un belki de Galaxy S5'te kullanacağı arayüzden ekran görüntüleri, internette böyle göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Yeni TouchWiz'den görüntüler sızdı!

Samsung'un ceplerinde ve tabletlerine kullandığı TouchWiz arayüzüne Galaxy S5 için yapmayı planladığı değişiklikler internete sızdı.

Twitter'daki popüler sızıntı hesabı @evleaks'in yayınladığı görüntülerde TouchWiz'in yenilenen kilit ekranı ve giriş ekranı görünüyor. Görüntülerde yazıtipinin daha ince stilde bir yazıtipiyle değiştirilmiş olması hemen dikkat çekiyor. Bunun yanında kilit ekranı, bisiklet üzerindeki yolculuğunuzun grafiğini, katettiğiniz yolu ve kalp ritminizi gösteriyor. Bu işlevler, Galaxy S5'te yer alacak entegre fitness sayacının işaretçisi olabilir.

Kilit ekranına yakından baktığımızda ona birden fazla widget eklenebildiğini görebiliyoruz. Ortadaki ekran görüntüsündeyse HTC'nin Blinkfeed'ine benze, haberleri, sosyal ağ güncellemelerini gösteren bir işlev görünüyor.

Bu ekran görüntülerinde gösterilen yeniliklerin Galaxy S5'te yer almasının garantisi elbette yok. Görüntüler, Samsung'un denediği farklı arayüzlerden bir tanesi de olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

O donanımla hala androide iyi bir şekilde port edilemeyip hala kasıntı yapıyorsa isterse 40 tane sürüm çıksın toucwiz rezildir

S2 kullanıyorum ve çok memnunum ; inşaAllah s5 çıkınca almayı düşünüyorum :) forewer Samsung

@09 Oca 2014 12:44 gerçekten çok güldüm

Android 4.3 iğrenç olmuş. Kilit ekranında widgetların ne işi var. Samsung galaxy s3 telefonum android 4.3 güncellemesi ile yavaşladı.

touchwiz o kadar çok değişmiş ki hemen bağlandım, yani aynı şeyi ısıtıp ısıstıp yediriyorlar millete? anlamış değilim, çok mu zor yeni bişeyler bulmak?

vasat ve klişe....

Insallah S4'e 1 yil bile olmamis telefona da guncelleme ile gelir ve yazilimi iyidir.

TouchWiz'e makyaj yapmak onun telefonu fena halde kastırdığını ve kullanışsız bıraktığını kapatmıyor malesef. 4.1.2 de 4.3 de kullandım S3de zerre fark yok lan 800 mb boşta RAM kullanımı olur mu arkadaş bi tarayıcı bile açılmıyor telefonda. CyanoGenMod 11 (4.4.2) kullanıyorum şu telefonu aldığımdan beri en iyi performansı veriyor telefon şuan aşırı memnunum. Samsung isterse Android 5.0 6.0 yapsın TouchWiz oldukça hiçbir telefon rahat çalışmaz. Normal bir test için bile RAM kalmıyor S3de. 4.4.2lik CyanogenModda en fazla RAM kullanımı boşta 600ü görüyor en kötüsünden 200 bize kalıyor ki azalsada telefon kendini kasmıyor. En iyisi stock Android. Varsa düşünceniz Nexus 5 alın. Samsung hem launcher konusunda hem RAM management konusunda hemde güncelleme konusunda adama saç baş yoldurur.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost