Yeni Xcellerator Gaming XP Serisi Geldi

Intel 7. nesil işlemcili Exper Xcellerator Gaming XP serisi oyuncular için hazır.

Yeni Xcellerator Gaming XP serisi geldi

Exper, oyunu Intel'in tanımıyla "Bilgisayar Performansında Son Nokta" ya taşıyor. 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciler ve NVIDIA'nın bugüne kadar geliştirdiği en gelişmiş hızlı oyun grafik kartlarını kullanarak ürettiği Xcellerator Gaming XP serisinde mükemmel bir oyun bilgisayarında olması gereken tüm özelliklerin daha fazlasını oyun severlerin deneyimine sunuyor.

Xcellerator XP serisi oyun bilgisayarları, 7. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve VR (virtual Reality) deneyimleri sunmak üzere Pascal mimarisi ile güçlendirilmiş NVIDIA Geforce GTX 1000 serisi ekran kartları kullanılarak, sade ve şık bir tasarımla üretildi.

Xcellerator XP serisi oyun bilgisayarları, Intel Extreme Masters (IEM) ve Electronic Sports League (ESL) sertifikalarına sahiptir. Intel Extreme Masters, Intel sponsorluğunda ESL tarafından organize edilen dünyanın en kapsamlı oyun turnuvası etkinliğidir.

Oyun için Kusursuz Donanım

IEM Sertifikası'na sahip olan Xcellerator Gaming XP serisi oyun bilgisayarlarında işlemci, ekran kartı, işletim sistemi, soğutma ve ses sistemi gibi önemli bileşenlerin en son teknolojilerle donatılmış olduğu göze çarpıyor. Kaby Lake işlemci ailesinden Intel 7. nesil işlemci i7-7700K, bir önceki nesle göre genel verimlilikte %12, internet performansında %19 performans artışı sağlıyor. Xcellerator Gaming XP serisinde, GeForce® GTX 1000 serisinden bugüne kadar geliştirilen en hızlı oyun grafik kartı yeni NVIDIA GeForce® GTX 1080 8 GB GDDR5X bulunuyor. Önceki nesil grafik kartlarına göre 3 kata kadar daha hızlı performansa sahip GTX 1080, muhteşem hız ve güç verimliliğinin yanı sıra yenilikçi oyun teknolojileri ve çığır açan VR (Virtual Reality) deneyimleri sunmak üzere Pascal mimarisi ile güçlendirilmiştir.

550 GB SSD depolama kapasiteli Xcellerator Gaming XP serisi PC'de ön yüklü SSD RAID sistemi, disk performansınızı 2 kat hızlı hale getirir. Normal soğutma sistemlerine göre daha sessiz çalışan sıvı soğutmalı radyatör sistemi sayesinde uzun süre oynanan, yüksek enerji harcayan oyunlarda sistem stabil kalır, ısı değerleri daha az değişkenlik gösterir ve sistem daha verimli çalışır. Böylece işlemciden en üst düzeyde performans alınır.

Senin bilgisayarın, Exper...

Xcellerator Gaming XP, oyun oynamak için şimdiye kadarki en iyi işletim sistemi olan Windows 10'a sahip. Cihaz şampiyona sınıfı çevrim içi eSporlar için optimize edilen Intel i219 LAN ile çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Intel i219 LAN aşırı yüklenmeyi önler ve benzersiz TCP ve UDP değerleri sunar. Böylece işlemci oyun için daha etkin bir şekilde kullanılabilir ve daha yüksek FPS değerleri elde edilir. Kasa üzerinde yer alan programlanabilir ön LCD ekran ile istenilen görüntü eklenirken, Gaming Hotkey ile klavyedeki tüm tuşlar özelleştirilebiliyor. Böylece bilgisayar tamamen kişiselleştirilebiliyor.

Ayrıca oyun severlerin bilgisayarın bileşenlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda düzenleyebileceği bir konfigüratörün kısa sürede aktif hale gelmesi planlanıyor. Bu konfigüratörü içeren portal(lar) sayesinde oyun severler kendi oluşturdukları bilgisayarlarına Exper güvencesi altında sahip olabilecekler.

İşlemci: Intel® Core™ i7-7700K Processor (8M Cache, up to 4.50 GHz'e kadar)
Ekran kartı: MSI Gaming X NVIDIA GeForce® GTX 1080 8 GB GDDR5X
İşletim Sistemi: Windows 10 HighEnd
Depolama: 550 GB CRUCIAL SSD MX300 2x275GB (530/500) Raid 0
Bellek: CRUCIAL 16 GB BALISTIC TACTICAL DDR4 2666 MHz
Soğutma: Radyatör Sıvı Soğutma
Ağ bağlantısı: Wi-Fi
Güç kaynağı: 700W PSU
LAN: Intel i219 LAN
Ses sistemi: Audio Boost 3
Diğer: Anakart üzerinde Programlanabilir LED'ler, Kasa ön panelde programlanabilir LCD ekran
RAID: RAID 0

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir