Yenilenen Exper Style!

Yenilenen Exper Style, netbook'tan daha fazlasını vaat ediyor. İşte özellikleri ve fiyatı...

Exper'in netbook kategorisinde en çok tercih edilen üyesi Style, yenilenen tasarımı, donanım özellikleri ve 3G modülüyle bilgisayar kullanımında maksimum özgürlük vaadediyor.

Sahip olduğu güçlü bileşenleriyle, kategorisinin en akıllı ve beceriklisi olan yeni Exper Style, Intel'in Atom™ N450 işlemcisi ile donatıldı. İki farklı renk seçeneği (siyah ve beyaz) bulunan Style, 10.2 inç büyüklüğündeki 1024x600 piksel LED ekranıyla da tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Yediden yetmişe herkesin bilgisayar ve internet ihtiyacını karşılayabilmesi için günümüzün olmazsa olmaz multimedya bileşenlerini de üzerinde barındıran yeni Exper Style, 160 ve 250 GB SATA sabit disk alternatiflerine sahip. 1 GB ya da 2 GB DDR2 RAM seçeneği bulunan ürünün tüketicilerine en büyük sürprizi ise opsiyonel 3G modülü.

Pil dahil 1.2 KG ağırlığıyla sınıfının '0' bedeni olan yeni Style, dahili 3G modülü sayesinde, kullanıcısını dilediği yer ve zamanda süper hızlı internetle buluşturuyor. Windows 7 Starter Edition işletim sistemiyle gelen, 1.3 MP dahili kamera, kart okuyucu, USB 2.0 çıkışları, 802.11g kablosuz bağlantı ve harici VGA bağlantı desteğiyle yeni Exper Style'lar notebookların varlığını unutturacak.

İnternet ve bilgisayar kullanımında yüksek performans sunan, mobil kullanıcıları kilolarca ağırlıktan kurtaran Exper, Style serisinin yeni modelleri Türkiye genelindeki 1.000'i aşkın bayii ve tüm teknoloji marketlerinde 600 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Labtobun kalınlıgıda insanı korkutuyor

Görünümü güzel . . .

exper stayla :)

aldık, son derece kalitesiz çin malı. ülkerin sadece çikolata yapsın. markayla insanları kandırmasın. wireless sürücüsü bile sorunlu...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play