Yığınla iPhone 5C topluca sızdı!

Ucuz iPhone, yani iPhone 5C'den sızan bu görüntü, diğerlerinden biraz farklı!

  • Zeynel A. Öztürk
Yığınla iPhone 5C topluca sızdı!
Bu kez topluca sızdılar

Yeni ürünlerini gizli tutmaktaki başarısını iPhone 5'te kaybeden Apple, bu sene tanıtılacak olan iPhone'larını da defalarca sızmaktan alıkoyamadı. Çok kez sızan iPhone 5C'nin son sızıntısı, şimdiye kadarki sızıntıları taçlandıracak nitelikte.

Çince web sitesi Sina Weibo'dan bir kullanıcının ortaya çıkardığı fotoğrafta iPhone 5C'lerin bir çeşit kalite testinden geçtiği görünüyor. Görüntüde buzdolabına benzer bir ortamdaki onlarca iPhone 5C, topluca şarj ediliyor.

Fotoğrafı gönderen kullanıcının Apple üreticisi Pegatron'da çalıştığı iddia ediliyor. Yeni ortaya çıkan China Labor Watch raporunun Pegatron'un çalışma şartlarının "çok kötü" olduğunu söylediğini düşündüğümüzde ve buna yeni iPhone'ların Pegatron'da üretildiği bilgisini eklediğimizde, fotoğrafın gerçeği yansıttığını düşünmememiz için bir neden yok.

"Ucuz iPhone" olarak tanınan iPhone 5C'nin tam donanımlı iPhone 5S ile beraber Eylül ayında ortaya çıkması bekleniyor. Cihazın çıkacağı gün ise Apple'ın etkinlik davetiyelerini dağıtmaya başlamasıyla ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

yaw androidsever :) birisi olarak söylüyorum, şu "Ucuz iPhone" muhabbetini bıraksanız artık, bunu illa milletin kafasına "Ucuz iPhone" olarak kazımak zorunda mı hissediyorsunuz kendinizi.... adamlar kendilerine göre birşeyler yapıyorlar işte siz niye yaftalıyorsunuz

serial killers 5 için c harfi yalıtımı düzeldi ama yanıcılığı arttı demek olabilir leğen plastiği FIFI...

Böyle bir iphone buzdolabı içinde test edileceğini düşünmezdim iphone yüksek teknolojili fabrikalarda üretildiğini sanırdım demek iphone sadece yazılım

@26 Ağu 2013 16:47 yüksek teknoloji fabrika olmasa üretemez, test edileceği yer nasıl bir şey olacak ki?

@26 Ağu 2013 16:47 Samsungun testlerine bak birde , samsung plastik kasa yapsada sağlam yapıyor.

Vaay Apple'ye bak. Ekstrem gaz soğutma ile overclock ve stabilite testi yapıyor :D

Vaay Apple'ye bak. Ekstrem gaz soğutma ile overclock ve stabilite testi yapıyor :D

Apple bulmuş ucuz çin işgücünü iphoneları tek tek şarj ettirip kalite kontrol yaptırıyor

ekran 4.0 mı yoksa 4.3 mü buradan bayaa buyuk gorunuyor

@gokersin 4 inç . iphone 5 ile hemen hemen aynı büyüklükte

Çok güzelll

fakat böyle süper Android Teknik ve favorit Telefonlar varken.HTC One,,,sony xperia z,,,LG G2 varken,bu iphone'yi görmek bile iğrenç. infilak edip patliyor.?cami kirilir signal problem siyah beyaz ve başka kusurlari çok var.

Niye ucuz iphone diyorsunuz ki buna anlayamadım mesela bin lira altına satılır mı ? Mümkün değil...ozaman ucuz mucuz değil.

@grezimonk Apple sana ürün satmıyor mu veya Apple ile ilgili köyü bir anın mı var??? "Think different" please :D

Sen de yorum yaz