Yılın en iyi FPS oyunu ne olacak?

2010 yılının en bomba oyunlarını seçmek ister misiniz? İşte yapmanız gereken...

  • Gökay Özbudak
Yılın ödüllerinde inanılmaz rekabet!
Oyunların Oscar'ı...

28. Geleneksel Altın Joystick ödüllerinde bu yıl FPS alanında çok büyük bir çekişme yaşanacak gibi görünüyor. Her yıl kullanıcılardan gelen oylarla çeşitli alanlarda yılın en iyi oyunu seçilen Altın Joystick ödüllerinde, FPS alanında kimin ödül alacağını tahmin etmek oldukça güç.

Listede yer alan oyunlar arasında, artık her geçen zaman yeni bir rekor kıran, listelerde en baştan inmeyen Call of Duty: Modern Warfare 2, sadık RPG ve FPS oyuncularının oldukça beğendiği ve eli tetikte oynadığı S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, büyük umutlarla çıkan ama bekleneni pek veremeyen Battfield: Bad Company 2, Valve'ın amansız zombi oyununun devamı Left 4 Dead 2 ve Xbox'ın vazgeçilmezi Halo 3: ODST gibi FPS oyunları bulunuyor.

Favori oyununuza oy atmak isterseniz, siteyi ziyaret edebilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare 2 aldığı ödüllerle favori gibi görünse de oyuncunun neyi seçeceği ödül sonuçlarında belli olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

çok az sayıda oyn seçebiliyoruz. mesela en iyi soundtrack bölümünde ödül ala dragon age origins nasıl olmaz

ah be blizzard ! hiçbir oyunun yok burda !
şu diablo3 ü biraz erken çıkarsaydın da o kadar erken satış rekoru kırsaydın !

crysis 2 alsa hakkıdır

Sadece FPS oyunlar olcak strateji oyunlarla karıştırmayın

Bana göre rekor kırması yavan ve kısa bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Tamam çok iyi ama daha uzun bir oyun yapılabilirdi, Oyuncular seçiyorsa eğer Modern Warfare 2 aldığı ödüllerle favori olması bir şey ifade etmez.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play