Yoga'nın yeni üyesi Yoga 510 çok şık!

Yoga ailesinin en yeni üyesi Lenovo Yoga 510: 8,5 saate varan pil ömrü ve incecik gövdesiyle çok şık.

Yoga'nın yeni üyesi Yoga 510 çok şık!

Lenovo'nun yeni nesil ürünlerinden Yoga 510, sadece 1.75 kg. hafifliği ve 2.16 cm inceliğindeki şık tasarımı ile hemen fark ediliyor.

8,5 saate varan pil ömrü sunan Yoga 510'u şarj etmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Şarjınız azalırsa da korkmanıza hiç gerek yok, çünkü hızlı şarj etme teknolojisi ile Yoga 510 normal dizüstü bilgisayarlardan %40 daha hızlı şarj etme özelliğine sahip. Her anınızda size eşlik etmeye hazır olan Yoga 510 yalnızca 2,5 saat içerisinde %100 şarj sağlıyor.

Intel® 6. Nesil Core™ i5 işlemcisi ile satışa sunulan Yoga 510, son derece hızlı özelliklerle donatılmış işlemcisiyle, verimlilik, yaratıcılık ve 3 boyutlu oyun anlayışlarını bir üst seviyeye çıkarıyor. Yoga 510'un canlı 14 inçlik ekranı size parlak ve ayrıntılı görseller sağlayarak oyun ve multimedyada olağanüstü performans sunuyor. Yoga 510, on parmak dokunuşlu çoklu dokunmatik özelliğe sahip olmasının yanı sıra IPS teknolojisi sayesinde de geniş bir görüntüleme açısıyla net görüntü sağlıyor. Aynı zamanda Audio by Harman® teknolojisine sahip Yoga 510 üst düzey bir ses deneyimi vadediyor.

Yoga 510, benzersiz menteşeleri sayesinde, Dizüstü, Stand, Çadır ya da Tablet'ten oluşan 4 ayrı kullanım modu arasında daha yumuşak geçişler sağlıyor. Yoga 510'un benzersiz menteşesi ve dokunmatik ekranı, ekranın 360 derece dönmesini sağlayarak yaptığınız işe göre en uygun çalışma modunu seçebilmenizi mümkün kılıyor. Şık ve üstün özellikleriyle dikkat çeken ürün Siyah renk seçeneği ve 2.299 TL'lik satış fiyatı ile Bimeks, Media Markt mağazaları ve Hepsiburada.com'da satışta.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bana bunun 4K OLED ekranlı olanı lazım...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play