Yoksa Microsoft patronu iPhone'u sevdi mi?

Microsoft patronu Ballmer'dan, daha önce yerden yere vurduğu iPhone hakkında şaşırtan sözler...

  • Ümit Öncel
Ballmer iPhone'u beğendiğini itiraf etti

Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer'ın bir iPhone hayranı olduğunu söylemek zor. Her fırsatta iPhone'u sert bir şekilde eleştiren Ballmer, daha önce Apple'ın cep telefonun başarısız olacağını ve piyasada tutunmakta zorlanacağını iddia etmişti.

Ballmer ilk kez bir konuşmasında Apple mağazaları ve iPhone hakkında olumlu bir görüş belirtti. Apple'ın ve benzer şekilde Facebook'un, üçüncü parti uygulamaların kullanılmasına kolaylık sağlıyor olmaları açısından "iyi bir iş" yaptıklarını düşündüğünü söyledi: "Aslına Facebook ve iPhone'un, yazılım geliştiriclerinin ürünlerini kitlelere ulaştırabilmelerini kolaylaştırma çabalarına bakacak olursanız, yapılan bazı iyi işler olduğuna katılıyorum. Bu işten kazanılan çok fazla bir para yok ama yazılım geliştiriclerinin uygulamalarını kolayca dağıtabilmeleri açısından iyi bir fikir".

Son zamanlarda Ballmer'ın eleştirilerinin hedefi Google'ın Android kod adlı işletim sistemi. Belki de bu yüzden iPhone ona artık eskisi kadar itici görünmüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu adam son günlerde paso tükürdüğünü yalar oldu

bilkom mı.... bilkom iphone ilgilendirmiyor ki türkiyedeki iphone lar GenPa garantisinde bilkom sadece apple notebook ve ipod larını satıyor ne yazık ki iphone na hiç bir destek sağlamıyor

herhalde windows mobile 7'de herzaman yaptiklari gibi epeyce birsey kopyaladilar iPhone'dan. tukurduklerini yalamamak icin simdiden geri adim atmaya basladi. guzel strateji:)

dırdır ediyorlar

Gelen gideni aratır misali; bill gates'i özler olduk :)

türkiye de apple iphone için yardım alacaksanız satın almış olduğunuz turkcell veya vodaphone yetkili servislerine müracaat etmeniz gerekir. Ayrıca Genpa da bu cihazlı kendisi ithal edip piyasada satmaktadır. Genpa yetkili servislerine müracaat edebilirsiniz.
Apple bu konuda sesiz kalarak gelen müracatları ret etmektedir
İphone kullanıcılarının bilgisine sunarız

Sen de yorum yaz