YotaPhone 3, ZTE ortaklığı ile gelecek!

Piyasanın en sıra dışı telefonu, üçüncü modeliyle bir kez daha karşımıza çıkıyor!

  • Onur Seven
YotaPhone 3, ZTE ortaklığı ile gelecek!

YotaPhone 2 kuşkusuz ki şimdiye kadar üretilmiş en benzersiz Android telefonlardan bir tanesi. Cihaz ön tarafında 5 inç 1080p AMOLED ekran ve arka tarafta e-ink dokunmatik panel olmak üzere iki ekrana sahip. Şimdi ise ZTE ortaklığıyla YotaPhone 3 olarak yeni bir telefonun yolda olduğu söyleniyor.

OANA tarafından bildirilen habere göre ZTE ve YotaPhone firmaları YotaPhone 3!ü üretmek için yeni bir anlaşma yapmış durumdalar. Anlaşmanın tüm detayları açıklanmazken ortaklığın YotaPhone dağıtımı ve daha verimli cihaz üretimine yardımcı olacağı belirtiliyor. YotaPhone'un ZTE işbirliği ile bir sonraki cep telefonu üretim maliyetini yaklaşık yüzde 30 oranında azaltacağı bildirildi.

Kesin bir tarih belirtilmemiş olmasına rağmen YotaPhone 3'ün 2016 yılının birinci çeyreğinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Eğer bu zaman dilimi doğruysa ZTE ve YotaPhone için CES 2016 etkinliği yeni telefonlarını tanıtmak için mükemmel bir platform olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Turkiye de olsa kesin alirdim. Kitap okuyucu tasimaya gerek kalmaz. Ikinci ekran kullaniminda pil omru ne kadar gidiyordur acaba?

Sen de yorum yaz