YouTube'da ünlü olan kız sahtekar çıktı...

19 yaşındaki Avusralyalı kız, YouTube'da yayınlanan görüntüleriyle bir anda ünlü oldu ama...

  • Ümit Öncel
YouTube'da ünlü olan kız sahtekar çıktı...
Clare Werbeloff'un sahte şöhreti uzun sürmedi.

Geçtiğimiz günlerde YouTube'da yayınlanan bir video, Avustralya'lı 19 yaşındaki Clare Werbeloff'u şöhretle tanıştırdı. Genç kız Sydney'de meydana gelen bir silahla yaralamanın görgü tanığı olarak, olaydan kısa bir süre sonra televizyon kameralarına röportaj vermiş ve yaptığı konuşma YouTube'da yayınlandıktan sonra yerel bir halk kahramanına dönüşmüştü.

Genç kızın güzelliği ve sempatik tavırları bir anda onu milyonların sevgilisi haline getirdi. T-shirt'leri ve üzerinde resminin olduğu bardaklar satılmaya başladı, televizyon programlarına davet edildi ve hatta bikini fotoğraf çekimi teklifi bile aldı. Fakat avukatının yaptığı bir açıklama Werbeloff'un yalanını ortaya çıkardı. Avukatı genç kızın aslına hiçbir şey görmediğini ve kameraları görünce ünlü olmak için olayı uydurduğunu söyledi.

Werbeloff şu anda bahçesinde kamp yapmış olan medya mensuplarından saklanıyor. Olayda vurulan adam ise "Ben neredeyse ölüyordum ve bu sırada beyinsiz bir kız haberlerde ünlü olmaya çalışıyordu" şeklinde tepkisini dile getirdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Beyinsiz olan kızmı yoksa o kıza inanlar mı?

bu kız zaten beyinli ki ortalığı alt etti. ama beyinsiz olanlar bunu popüler yapıp bardak çanak TV ye çıkaranlarda. bende olay yaratayım ve tanık olayım. bu kadar basit mi ?

Olayda vurulan adam ise "Ben neredeyse ölüyordum ve bu sırada beyinsiz bir kız haberlerde ünlü olmaya çalışıyordu" şeklinde tepkisini dile getirdi.

Olaydan bu haber sayesinde haberdar oldum ama adamın sözleri her şeyi açıklamış :D Çok süper bi adamsın ya.

Çiu çiu Buuuuuuuummmmmm!!! :) :) Çok tatlı yahu :)

bence kız gayet akıllı nasıl ünlü olunucağını biliyo :)
asıl onu ünlü yapanlar beyinsiz:D

bknz:
"işi biLcen, işe qitmiycen"

Zeki olduğunu kim söylemiş. Sonunda yalanı ortaya çıkmış. Bu zeki olduğu anlamına mı geliyor? Bu yalanı farkedilmeseydi belki kendini zeki görmeye devam edecekti. Sadece insanları aptal yerine koymuş. Bununda bir cezası vardır elbet. Bu durumu savunanlarda aynı cezayı hak ediyorlar.

en azından hayal gücü kuvvetliymiş :D

Ahhhh, böyle güzel bir kızz yalan söylüyo olamaz! Ayrıca o adamında kızı haklı çıkartmak için ölmesi gerekirdi, oyunbozanlık yapmasın! Güzel olan hakıldırve hiç yalan söylemez, zaten gözlerde yalan söylemez!:)

kızda güzelmiş ha :))

Düyanın haline bakarmısınız, asıl haber bir adamın vurulması ama bütün dünya yalancı bir kıza odaklanmış.

Nedense aklıma birden Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler geldi...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir