YouTube'dan erişilmesi çok zor bir rekor!

En popüler video paylaşım sitesi YouTube, günlük video gösterim adedi ile bir rekora imza attı!

  • Selim Öztürk
YouTube'dan erişilmesi çok zor bir rekor!
YouTube, yaptığı son açıklamasında günde bir milyar sayfa gösterimine ulaştığını duyurdu.

Yayınlandığı ilk günden bu yana kullanıcılardan büyük ilgi gören ve artan popülaritesiyle birlikte Google tarafından satın alınan YouTube, kullanıcı kitlesini her geçen gün biraz daha arttırıyor.

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan YouTube'un üst düzey yetkilileri, ComScore ve Nielson'ın raporlarına dayanarak YouTube'un artık günde 1 milyar hit aldığını tüm dünyaya duyurdu.

Rakamlardan da anlaşılacağı üzere internette bulunan video portallarının tartışmasız bir numarası olan YouTube, bu liderliğini daha uzun yıllar sürdürecek gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

1miLyon hit`n 100 hit`i ni bana borçLu =P

youtube ya karşı antipatiğim.

milyon mu ?milyar mi ?

CHIP Online Notu:
Milyar. Yazım hatası düzeltildi.

You Tube dünyanın bence en kaliteli sitesi. Aradığım her videoyu elimle koymuş gibi buluyorum. Tam bir video denizi. Harika bir şey. You Tube'a alternatifim ise internet siteleri üzerinde ve ayrıca kendi sunucularında da video bulunduran Video Google. Hatta bir keresinde Gemide filmini Video Google'dan izlemiştim. Full. :D Maksat Türk Telekom sevgisi işte.

acaba bu hitler tekil hit mi çoğul hit mi?

youtube vazgeçilmez

biz tam kapasite hit edemiyoruz ülkemizden. Yurt dışana çıkanlar bu imkanı arada bir değerlendirdiklerini anlıyorum. Halen yasak ya şimdilik böyle korunuyoruz.Ücretsiz...

Dikkatle izliyorum bir kaç ülke dışında başka ülkelerin değerleriyle oynanmadı. Bu neden kaynaklanıyor yetişen nesil öğreniyor.

YouTube cidden bir video havuzu !

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir