YouTube, FlyTube ile Android'de artık daha işlevsel!

Yeni bir araç sayesinde, Android üzerinde YouTube'dan müzik dinlerken, diğer işlerinizi yapmanız mümkün!

  • Cenk Atlı
YouTube, FlyTube ile Android'de daha işlevsel!

Popüler video paylaşım platformu YouTube'u Android üzerinde deneyimlemek aslında halihazırda oldukça konforlu. Zira mobil ortamda sunulan arayüz, YouTube'un web versiyonundan çok daha başarılı, ve üstelik videoları Chromecast'e de aktarmak için dahili bir işlevsellik sunuyor.

Fakat YouTube'un mobil versiyonunda web'i aratan bir özellik varsa o da elbette çoklu pencere işlevselliği. Zira mobil cihazda YouTube'da bir video izlerken başka bir uygulamayı açmanız pek mümkün değil.

FlyTube adlı yeni bir araç sayesinde kullanıcılar işte bu dertten kurtuluyorlar. FlyTube, YouTube'da izlediğiniz videoları tıpkı Messenger uygulamasındaki sohbet balonları gibi yüzer bir açılır pencere şeklinde diğer uygulamaların üzerine yerleştiriyor.

Bu özelliği aktive etmeniz için yapmanız gereken tek şey FlyTube'u YouTube bağlantıları ve videoları için varsayılan platform olarak ayarlamanız. Söz konusu işlevsellik halihazırda Samsung TouchWiz tarafından sunuluyor olsa da, FlyTube'un Samsung dışındaki Android cihazlar için harika bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Bağlantı çalışmıyor!

@15 Ağustos 2016 19:44 işte samsung

Youtubedan muzik dinlemiyorum, indirip mp3 e ceviriyorum, walkmandan daha konforlusu yok.

@16 Ağustos 2016 00:38 Fakirlik olmasın senin ki? :)

Yanılıyorsam düzeltin ama Youtube'un yakın geçmişte çıkardığı Youtube Red'in de aynı özelliği yok muydu?

Samsung tarafından sağlanıyorda benim neden haberim yok, bir ayarımı var bunun

@17 Ağustos 2016 11:28 Eğer ayarı açıksa parmağınızı ekranın en uç sol veya sağ üstünden göbeğe doğru kaydırırsanız ekran ufalıyor. Daha sonra birini arar gibi yapıp akabinde çalmadan kapatırsanız baloncuk halinde arkada çalmaya devam ediyor. Normal olarak küçültürseniz müzik duracaktır ama bu bug sayesinde listeler bile devam ediyor :)

@21 Ağustos 2016 03:08 mrb kardeş senin iletindeki bu kısmı yapamadim yha! " Daha sonra birini arar gibi yapıp akabinde çalmadan kapatırsanız baloncuk halinde arkada çalmaya devam ediyor. "

Play storeden kaldırılmış olsa gerek =/

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play