Youtube için en iyi 20 araç

Bu 20 aracın yardımıyla bambaşka ve çok daha gelişmiş bir Youtube deneyimi yaşayacaksınız...

  • Umut Ulu
Youtube için en iyi 20 araç

Youtube'un hayatımızdaki yerini tartışmasız biliyoruz. Mini klipler, müzik videoları ve hatta komple filmler... Bunların hepsini izleyebileceğimiz bir multimedya şöleni YouTube. CHIP Online sizin için bu şöleninin zevkini artıracak en iyi 20 aracı derledi.

Makalemizde, gizlenmiş filmleri nasıl açacağınızı, YouTube takılmaları ile nasıl mücadele edeceğinizi, müzik videolarını nasıl MP3'e çevireceğinizi ve daha bir çok şeyi bulacaksınız.

YouTube büyük bir video portalı olsa da videoların direkt olarak indirilmesine izin vermiyor. Önerdiğimiz araçlar ile videoları istediğiniz formatta, doğrudan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

"This Video is not available in your country"

Bir çok ülkeden kullanıcısı olan YouTube'da böyle sorunlarla karşılaşmak mümkün. YouTube kullanıcıların IP'lerini ülkelere göre sorguluyor. Ama Hidemyass ile kolay bir şekilde farkı IP alıp videolarınızı seyredebilirsiniz.

Bunları ve daha fazlasını galeri sayfamızda bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

"Hidemyass" türkçe'ye çevirmek isteyen ? :)

youtube gene kapatılcak gerek yok bunlara :D

En çok işime yarayan "Freemake Video Downloader" programı... Sadece Youtube 'dan değil, 40'ı aşkın siteden video indirebiliyor. Üstelik adından da anlaşılacağı gibi tamamen ücretsiz bir program ve hem de çok kaliteli! Tavsiye ederim. Denemeyen varsa denesin, vazgeçemeyeceksiniz derim!

*** A.Rıza ***

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play