YouTube Red ile reklamsız bir YouTube!

YouTube, popüler sitenin can sıkan yanlarını ortadan kaldıran yeni bir hizmet başlatıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
YouTube Red ile reklamsız bir YouTube!

YouTube, videoların başında reklam görmek istemeyenler ve onları çevrimdışı izlemek üzere kaydetmek isteyenler için yeni bir üyelik hizmeti başlatıyor. İlk aşamada yalnızca ABD'de yaşayanların kullanabileceği YouTube Red, Google Play Music üyeliğini de içeriyor.

YouTube Red, YouTube'un can sıkan şu birkaç özelliğini ortadan kaldırıyor: Videolarda çıkan reklamlar, çevrimiçi olma gereksinimi ve telefonunuzda diğer uygulamaları açtığınızda videonun durması. Üye olanlar, banner, video içi ve diğer tür reklamları görmüyorlar ve videoları Android'li ve iOS'lu cihazlarında 30 güne kadar saklayabiliyor, Android ve iOS'ta arka planda yürütebiliyorlar.

YouTube Red'in sayfasını açtığımızda henüz Türkiye'ye hizmet verilmediği anlaşılıyor. "Learn More" bağlantısına tıkladığımızda ise hizmetin 28 Ekim'de ABD'de kullanıma açılacağı bilgisini görüyoruz. Ayda 9,99 dolara mal olan hizmet, müzik akış hizmeti Google Play Music üyeliğini de içeriyor. Play Music üyeliği de 9,99 dolar olduğundan YouTube Red'i aldığınızda kara geçmiş oluyorsunuz. Play Music üyeleri ise YouTube Red'i ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

adblocker + çeşitli siteler bunun aynısını sağlıyor zaten.

@22 Ekim 2015 17:56 Öyle ama onlarda para karşılığı reklam verenler ile anlaşma yoluna giderek, blok listelerinden kaldırmaya başladı. Devamı da gelecektir.

AsBlock varken neden para veresin ki ? ??

Pardon AdBlock demek istedim. :)

"Red" hizmet takısına bakılırsa Vodafone ile bu tip uygulamalar üzerinden bir takım anlaşmalar yapmış olma ihtimallerinin var olduğu fikri uyanıyor insanın aklında. Daha açık anlaTmak gerekirse; premium adı altında sürülen ayrıcalıklı hizmetlerin birden fazla alanda aynı takıyla verilmesi sayesinde insanların zihninde Ortak bir fikir oluşturulması yöntemidir bu. Tabi bu yöntemde de ne kadar ortak oLursa ,"tüm ortakların sağlayacakları fayda için o kadar iyi" felsefesi geçerlidir. Bilge Baykuş

Boşuna para vereceğinize bir kaç ücretsiz uygulama ile bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Internette hiç bir şey bedava degildir.bunu unutmayin

Açıkcası Google simdi Saçmalamış, Apple music'e üyeyim ve 9.99 veriyorum açıkcası değiyor fakat onun bunun videosunu izlemek icin para vermek Saçma sırf reklamsız diye

Red deyince porno kanalı açtı sandim :))

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play