YouTube'un yeni mucizeleri...

YouTube'a sadece bir dakika içerisinde yüklenen video süresini öğrenince çok şaşıracaksınız...

  • Gökay Özbudak
Günde 3 milyar video!
YouTube'un istatistikleri oldukça iyi...

Google'ın satın aldığı YouTube her geçen gün daha da fazla büyümeye devam ediyor. Altıncı yaş gününü kutlayan video sitesi açıkladığı sayılarla da düşman çatlatıyor.

Geçtiğimiz yıla göre YouTube'da gün başına izlenilen video sayısı yüzde 50 artış göstererek 3 milyara çıkmış durumda. Bu da dünya nüfusunun yarısının YouTube'da hergün bir video izlediği gibi bir istatistik ortaya koyuyor. Ayrıca siteye her dakika 48 saatlik video ekleniyor. Bu da geçtiğimiz yılın tam olarak iki katına denk geliyor.

Doğum günü mesajında YouTube'da ise şunlar yazıyor; "İlk altı yıl bir insanın gelişiminde çok önemlidir." Son olarak da 550 milyon izlenme sayısıyla YouTube'un en çok izlenilen videosunun Justin Bieber'a ait olduğunu ekleyelim...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

En çok izlenen şey Justin Bieber ise yazık diyorum, dünyada onca sanatçı var, gidip daha dünkü çocuk en çok seyredilen şey oluyor.60 yıl sonra kimse Justin Bieber'i hatırlamaz, ama bir Micheal Jackson, Pinkl Floyd, Metallica vb, daima hatırlanacaktır.

Justin Bieber nefret edıyorum ya hıcbır şarkısı guzel degıl meraktan dınlemek ıstedım hosuma gıtmedı seven varmı aranızda? bence hakketmıyor bunu ???

Yahu bu Justin Bieber de ne bulurlar anlamıyorum. Küçük Emrah zamanlarında Youtube olsaydı en çok kim izlenirdi acaba? :)

Justin Bieber nefret edıyorum ya hıcbır şarkısı guzel degıl meraktan dınlemek ıstedım hosuma gıtmedı seven varmı aranızda? bence hakketmıyor bunu ???
---------------------------------------------
Sanırım 1985 senesinden önce doğanlardan kimse sevmiyor bunu! :)

Castin biber işte ne beklersiniz?

En çok izlenen Justin Bieber'ın Baby videosu ama 1 milyon küsür dislike almasını da belirtmek gerek.

lastik biber

Sen de yorum yaz