YouTube uygulamasına yeni pencere işlevi!

YouTube'un cep uygulaması, bu çok ihtiyaç duyulan işlevle ve fazlasıyla yenilendi!

  • Zeynel A. Öztürk
Yeni YouTube uygulaması ortaya çıktı!

Android'deki YouTube uygulaması, aldığı güncellemeyle neredeyse baştan aşağı yenilendi.

Arayüzü yenilenen YouTube uygulamasının öne çıkan yeniliği, YouTube'da dolaşmaya devam ederken küçük bir pencerede video oynatabilmesi. Bunun yanında uygulama artık Google'ın diğer uygulamalarından alıştığımız kart tabanlı arayüzü kullanıyor. Artık çalma listelerini aratıp yürütmeniz de mümkün.

Ekranınızın köşesinde video izlerken YouTube'da dolaşmaya devam etmek için tek yapmanız gereken, videoyu aşağıya doğru sürüklemek. Bunu yaptığınızda video küçük bir kutucuk haline geliyor. Kutucuğun içinde oynayan videoyu tekrar tam ekran yapmak için üzerine dokunmanız yeterli.

Yeni YouTube uygulaması Android'li ceplere kademeli olarak dağıtılıyor. Sabırsızlanıyorsanız, sızan APK dosyasını Android Police'ten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Kademeli olarak dağıtılıyor nedir yahu. Yollayın gelsin

@20 Ağu 2013 19:36 Büyük miktardaki güncellemelerin sistemi etkilememesi için bir çeşit önlem. Yüz milyonlarca cihaz, terabytelarca veri.

@20 Ağu 2013 19:48 sanki sen dağıtıyorsun lafa bak hele...

windows phone'ye çıkartmamaya uğraşıyorlar, kendi sistemlerine güncelleme bile yaparlar. salak google.

@20 Ağu 2013 21:59 Yakında tükürdüğünü yalayacak yada microsoft yalatacak istese android cihaz satışını engeller çoğu google ürünü microsoftun patentlerini ihlal ediyor ve teknolojilerini izinsiz kullanıyor çalıyor eğer google kendini tekel olarak göstermeye devam ederse microsoftun hezimetine uğrar yakında gdr3 güncellemesi gelsin wp8 e ozaman çoğu üreticek gelişmiş donanıma sahip telefon üretecek ve wp platformu patlama yapacaktır google ise mecbur kalacak eli mahkum.

@21 Ağu 2013 02:34 WP mi ? WP ve Android.WP kötü bir işletim sistemi ama Android serbest bir platform. :9

Windows Phone dan çok korkuyorlar. İOS ile uğraşırken karşılarına bir de bu çıktı :D Microsoft sırf google Wp platformu için youtube uygulaması yapmıyor diye mecbur kendi yaptı. Müthişte olmuştu. Tabi google ne yaptı etti engelledi. Kendi kasıntı sisteminin uygulamalarını güncelleye dursun..

Sadece Android' e gelmedi; ios' a da geldi

Güncelleme geldi millet

Herkes bunu biliyor ama söylemek istemiyor; Windows Phone 8'den korkuyor bu Google. Ondan dolayı yaptıklarına bak. Piyasanın yeni lideri Windows Phone 8 Olacak.

Sen de yorum yaz