YouTube üzerinden canlı canlı düğün!

Son zamanların en çok merak edilen olayı, 29 Nisan'da YouTube'dan yayınlanacak. İşte o olay!

  • Melik Arslan

Teknoloji geliştikçe, insanların bazı anlayışı değişiyor ve klasik olan durumlar kayboluyor. Değişime ayak uyduranlardan biri de efsane çift, Prens William ile Kate Middleton; zira düğünlerinde YouTube'ta canlı yayın yapan bir ekip bulunacak. Hatta düğün daveti, YouTube'ta bulunan The Royal Channel aracılığıyla oluşturulan bir video ile yapıldı.

Kraliyet ailesinin 29 Nisan'da YouTube'ta naklen yayınlanacak düğününde, isteyenler tebriklerini Twitter aracılığıyla #rw2011 etiketini kullanarak iletebilecekler. Tabi olaylar bununla sınırlı kalmayacak, düğünde çekilen fotoğraflar Flickr'da yayınlanacak.

Düğünün gerçekleşeceği yer olan St. James's Palace adına konuşan bir yetkili, çift hakkında şu yorumları yaptı: "Prens William ve Catherine Middleton da sosyal medyayı kullanan insanlar. Yani onların da Facebook ve YouTube hesapları var, bu yüzden düğünlerinin de herkese açık bir şekilde olması normal."

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İngiltere'deki durumu anlıyorum da, Türkiye'ye ne oluyor? Bi bu eksikti. Çokta tın...

bizde türkiyede yapacağız bunu yaklaşık 8 9 ay sonra artık böyle eski ne öyle o salonda falan çok basit

çok lazımdı...

Düğün de neymiş, bence hiç yapma resmen soytarılık :D
--------------------------------------------------------------------------------
bizde türkiyede yapacağız bunu yaklaşık 8 9 ay sonra artık böyle eski ne öyle o salonda falan çok basit

Sonuçta aile 16 ülkenin hanedanı (Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda, Jameika, Barbados, Bahamalar, Granada, Papua Yeni Gine, Solomon Adaları, Tuvalu, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Belize, Antigua and Barbuda, Saint Kitts and Nevis). Şirketler özel imkanlar sağlar tabi...

Sen de yorum yaz