YouTube videoları Nokia Nseries ile izlenecek

Yapılan anlaşma açıklandı. Artık YouTube videolarını Nokia Nseries ürünlerinden izleyebileceksiniz.

  • Selçuk İslamoğlu

Nokia, Barselona'da düzenlenen 3GSM Kongresi'nde, YouTube ile yaptığı işbirliğini açıkladı. Sunulan yeni özellik sayesinde, YouTube videoları Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarından izlenebiliyor. Mini Map özelliğine sahip olan Nokia Web Browser ile erişilebilen YouTube videoları, kısa süre sonra hayata geçecek olan YouTube mobil sitesinden izlenebilecek. Ayrıca, YouTube video RSS bilgileri de yeni Nokia Video Center uygulaması üzerinden alınabilecek.

Mini Map özelliği içeren Nokia Web Browser

Mini Map içeren Nokia Web Browser, tıpkı PC'lerdeki web tarayıcılarında olduğu gibi, YouTube Mobile ve benzeri sitelerdeki videoların mobil ortamda aranabilmesini sağlıyor. AVC video formatını da destekleyen YouTube Mobile sayesinde videolar tek bir tık ile tekrar tekrar izlenebiliyor. Mini Map'li Nokia Web Browser ve AVC video yeniden izleme özellikleri, yeni Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarının hepsinde standart olarak bulunuyor.

Nokia Video Center

Yeni Nokia Video Center, en sevilen içeriklerin Nokia Nseries multimedya bilgisayarında aranması, izlenmesi ve saklanması için rahat bir arayüz sunarak, geniş kapsamlı ve kullanımı kolay bir mobil video RSS ve video hizmeti sağlıyor. Bu uygulama, farklı markaların video RSS hizmetlerini ve internet videolarını Nokia N95 multimedya bilgisayarın içinde barındırıyor.

Nokia Video Center, Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarının satıldığı tüm ülkelerde kullanılabilecek. Bu uygulama, öncelikle Nokia N95'lere, ardından da yeni Nokia Nseries ürünlerinin çoğuna yüklenmiş olacak. Nokia Video Center ayrıca, S60 platformunda çalışan uyumlu bazı cihazlara da sonradan yüklenebilecek.

Bilgi için www.nokia.com.tr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bilgisyarda bile kotamızı aşıran bu videoları cepten nasıl izleyeceğiz merak ediyorum. Hani derseniz bedava olacak, ozaman lafım yok. güzel olur..

Turkcell kampanya çıkartır evet kesin :P Müthiş teknoloji, acayip yenilik getirdik gene, ilk 0.7 ay bedava, ondan sonra da sudan ucuz, her ay 2890 kontür yüklemeniz, gnctrklplklsvb üyesi olmanız, günde 35.4 dakika, haftada 27.5 saat, ayda da 239.2 saat konuşma yapmanız, izlemeden önce müyap ve bsa'ya telif hakkı için telefon etmeniz, daha sonra da kimseye bu vidyoyu göstermeyeceğinize dair noter tasdikli belgeyle nüfüs cuzdanınızın 3 fotokopisini herhangi bir turkcell bayisine getirmeniz yeterlidir :P :S

bu N95 harika bir telefon (bu alete telefon demek ne derece dogru onu bilmiyorum).

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play