YoutubeProxy: Kilitli videolara elveda...

"Bu video bölgenizde izlenemez" mesajından sıkıldınız mı? İşte "özgür" YouTube'a giden yol...

YoutubeProxy: Kilitli videolara elveda...
YouTube: En sonunda sınırlama olmaksızın video izlemek mümkün.

"This video is not available in your country" (Bu video sizin ülkenize sunulmamaktadır) mesajına aşinasınızdır; çünkü YouTube'daki birçok video sadece belli ülkelerdeki ziyaretçilere açık oluyor. Bu iş için YouTube ziyaretçinin IP adresini kontrol edip ülkeye göre filtreleme yapıyor. Sizlere YouTube'a nasıl farklı bir IP adresi taklidi yapılabileceğini gösteriyoruz. Bu sayede filtresiz film keyfine varabilirsiniz.

Gerçi bu sınırlamayı aşmanızı sağlayan hoş programlar var; fakat daha kolayı bu web sitesiyle mümkün: YoutubeProxy. Sadece bir Proxy seçin ve YouTube'da kopyaladığınız video linkini web sitede açılan pencereye yapıştırın. Böylece bir Türk kullanıcısı olarak da birçok ücretsiz Hollywood filminin tadına varabilirsiniz.

Bilgi: YoutubeProxy

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ben bunu kullanmadan da açıyorum filmleri. bende bir terslik mi var acaba :D

ben proxy ile değilde local ip ve farklı dns numarası kullanarak youtube hiç engel olmadan giriyorum

Aradığım Bi Bilgiydi
Özellikle Top 100 İçin Gerekli Bişey

buradaki amaç zaten youtube açmak değil.. onu dediğiniz gibi herkes yapabiliyor artık. size denk gelmediği için sanırım farklı anladınız konuyu bazı videoları sadece upload edilen ülkeye veya o bölgeye sunuyor ve o bölge ve ülke haricinde başka bi kimse seyredemiyor o videoyu.. bu sizin dediğiniz ile farklı bi uygulama arkadaşlar...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir