YouTube'u Daha da Geliştirmenin 8 Yolu!

YouTube'un işlevlerini geliştiren bu 8 üçüncü parti araç, video deneyiminize çok şey katabilir!

5. Yüzen YouTube

5. Yüzen YouTube

YouTube, internetin en çok dikkat dağıtan sitelerinden bir tanesi. Videoları ayrı bir pencerede çalıp, aynı anda işinizi yapabilmek belki bu durumu biraz iyileştirebilirdi. Böyle bir işlevi denemek istiyorsanız, Floating for YouTube eklentisine bir göz atmalısınız.

6. Tüm hizmetleri kullanın

YouTube müzik dinlemek için iyi bir kaynak olabilir, peki ama farklı hizmetlerden müzikler içeren bir çalma listesi hazırlamak istiyorsanız ne olacak? Bunu en iyi yapan site, şu an için Solon. Site, YouTube, SoundCloud ve Vimeo'dan müzikleri alıp, hiç durmayan bir müzik listesine dönüştürebiliyor. Üstelik PIN numaranızı verdiğiniz herkes, listeye müzik ekleyebiliyor.

7. Arka planda ne çalıyor?

Video izlerken arka planda çalmaya başlayan şarkının hangisi olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Üzülmeyin, çünkü imdadınıza Moomash yetişecek. İzlediğiniz videonun bağlantısını yapıştırdığınızda, videoda algılanan tüm şarkıların bir listesini göreceksiniz.

8. Tekrar tekrar çalın

Bazı şarkıları birkaç kez üst üste dinlemekle yetinemiyor olabilirsiniz. Bu durumda YouTurn eklentisi ile videoları bittikçe otomatik olarak baştan çalabilirsiniz. Eklentiyi herhangi bir etkinlikte arka plan müziği sağlamak için de kullanabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

inanamadım daha mütiş oldu :D

Bunlar gavur icadı boşverin kullanmayın hiç birini.

improved tube eklentisini öneriyorum.

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir