YouTube'un Gömülü Videolarına Yenilik

YouTube kanallarını takip etmek, bu yenilik sayesinde artık biraz daha kolay!

  • Zeynel A. Öztürk
YouTube'un Gömülü Videolarına Yenilik

Herhangi bir web sitesinde gömülü olan videolarda kanalı takip etmek için önce kanalın YouTube sayfasına tıklamanız gerekiyordu. Artık bu ikinci adıma gerek yok çünkü YouTube, gömülü videolara bir "Abone ol" düğmesi ekledi.

Yeni düğmenin nasıl çalıştığını aşağıdaki videoyu başlattıktan sonra fareyi sol üstteki CHIP logosunun üzerine götürerek görebilirsiniz. Düğme, fareyi logonun üzerine getirdiğinizde görünecek ve kanalı takip etmiyorsanız, siteden ayrılmadan takip etmeye başlayabileceksiniz.

HP Z2 Mini G4 WorkstationHP Z2 Mini G4 Workstation
Kanalımıza ABONE olmak için CHIP Online'ı sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın! Facebook Twitter Google+ Instagram Bu kanal CHIP Online'ın resmi YouTube hesabıdır! Türkiye'de eşi benzeri olmayan test merkezinin dürüstlüğü, güvenilirliği ve tarafsızlığı ile akıllı telefon, tablet, notebook, DSLR, kompakt ve 360 kamera, 3D yazıcı, LCD/LED televizyon, monitör, kulaklık, ses sistemi, modem, router, klavye, fare, VR ve AR gözlük, drone, hoverboard ve benzeri ürünler ya da hizmetler için bir satın alma danışmanı kimliği ile de ön plana çıkan CHIP Online, piyasaya çıkan en yeni ürünleri Youtube kanalından herkesten önce inceleyip test ederek takipçilerin beğenisine sunuyor. Türkiye'de bilişim sektörüne yön veren editörleri ile her ay bilgisayar ve teknoloji konusunda merak edilen her şeyi eğlenceli ve herkesin anlayabileceği sadelikteki dili ile bir araya getiriyor. Teknoloji konusunda ister yeni olsun ister uzman, teknoloji ile ilgilenen herkes Youtube kanalımızda kendisine uygun bir içerik bulabilir. Türkiye'nin en iyi teknoloji içeriği için

YouTube geçtiğimiz günlerde mini oynatıcısını kullanıma sunmuştu. Bu işlev sayesinde mobilde olduğu gibi videoyu küçük bir kutucuk içerisine alıp, YouTube içersinde gezinmeye devam edebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Mantıklı olmuş. Tüm videoyu izlerken sağ altta lök gibi durup görüntüyü bozan logodan çok daha mantıklı. Darısı videoların sonuna konulduğunda videonun yüzey alanının yüzde seksenini kaplayıp görünmez hale getiren saçma video sonu kartlarının başına. Sırf o kartların görüntüyü bozması yüzünden videoyu kanaldan izlemek yerine indirip izlediğim oluyor. E haliyle youtube da ne reklam gsterebiliyor ne de kanala izlenme yazılıyor. Hangi akla hizmet böyle bir tasarım yaptılarsa artık !

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost