YouTube'un yeni tasarımını denemenin yolu!

YouTube'un yenilediği video oynatıcı tasarımını şimdiden denemenin bir yolu var! Açıkladık...

YouTube'un yeni tasarımını denemenin yolu!

YouTube'un uzun süredir değiştirmediği video oynatıcı tasarımı, yapılan bir keşfe göre yakında değişecek. Üstelik bu yeniliği küçük bir numarayla siz de deneyebilirsiniz.

YouTube'un yeni oynatıcısını, farklı yerlerde gördüğümüz modern yürütücüleri örnek alıyor. Yenilenen tasarımda daha basit düğmeler, menülerdeki küçük değişiklikler ve birkaç yeni animasyon dikkat çekiyor. Örneğin yürüt/duraklat düğmesi, üzerine tıklandığında bir miktar şekil değiştiriyor.

Yenilenen tasarım henüz herkese sunulmasa da, YouTube'un bilgisayarınıza bıraktığı cookie üzerinde değişiklik yaparak onu şimdiden denemeniz mümkün. Bunu yapmanın en kolay yolu, EditThisCookie adındaki eklentiyi indirip, herhangi bir YouTube videosunu açıp, "VISITOR_INFO1_LIVE" alanını bulup değeri "Q06SngRDTGA" olarak değiştirmekten geçiyor. Bunun yanında dili "US English" olarak ayarlamanız da şart.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Otomatik tekrarlama özelliği halen yok. ;(

Otomatik tekrarlama özelliği var.Videoya gelip mousenın sağ tuşuna iki defa tıklayıp döngüyü seçerek açabilirsiniz.Her videoda tekrarlamalısınız.

@07 Temmuz 2015 09:39 o olmuyor işte!

resimdeki gibiyse zaten öyle çıkıyor en azından bende hiçbir işlem yapmadım.

yourepeat dan oto tekrar kullanabilirsin

tama ayırladım anlattığı şeklinde ancak, ayarı yaptıktan sonra, dil ayarı sürekli abd ingilizcesin de mi? kalması gerek, yoksa dil ayarını geri türkceye alırsak sorun olur mu? bilen var mı? varsa bilgi verebilir mi?

Zaten değerler öyle ama yeni tasarım halen yok

Bir Windows media player 12 havası sezdim ama mikisoft bu tasarımı kruyacapına bozmakla meşgul. Diğerleri ise bunun çok daha güzel göründüğünü bilerek bu tasarıma dönüyorlar. Şeffaf ve alt kısmı göreceli değişken gölgeli.

Tamam artik reklam arasi video seyretme donemi baslamistir hayirli olsun vatana millete.

İyi görünüyor.

saçmalık eğer bi yenilik yapacaksa bizi şu gereksiz reklamlardan kurtarsın sürekli çıkıp duran reklamlar yüzünden sinirlerim bozuldu

@15 Nis 2015 16:39 dostum adblocker diye birşey var bu kadar takıyosan reklamlara gir yükle reklam görmeyi özlersin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir