Yunanistan için en ilginç yardım kampanyası!

İflasın eşiğine gelen Yunanistan için internette çok ilginç bir kampanya başlatıldı!

  • Onur Seven
Yunanistan için en ilginç yardım kampanyası!

Yunanistan, IMF'e olan kredi borcu yüzünden sıkıntıya girmiş ve neredeyse iflas noktasına gelmiş durumda. Ülke büyük bir mali kriz yaşarken son derece ilginç bir yardım kampanyası başlatıldı.

Thom Feeney isimli bir İngiliz vatandaşı, popüler bağış ve fon toplama platformu Indiegogo üzerinden bir "Yunanistan Kurtarma Fonu" kampanyası başlattı. Feeney bu ilginç girişimiyle ülkenin IMF'e olan 1.6 milyar euroluk borcunu toplamayı hedefliyor.

Projeye destek veren yardımseverlere ise, bağış miktarlarına göre Alex Tsipras kartpostalı, Yunan beyaz peynir-zeytin salatası, rakı ve şarap satın alınabilecek alışveriş kuponları, gıda sepeti ve her şey dahil tatil gibi biri dizi hediye sunularak teşekkür ediliyor.

Haber yayına hazırlanırken kampanya devam ediyordu ancak toplanan rakam hedefin çok altındaydı ve hedefe yaklaşması da çok zor gözüküyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

hiç işim olmaz! benden de güzeli yok! o kadar...

bizde para çok..saraylar yapılıyor..çift pervaneli helikopteler alınıyor..boğaz geçidi gibi İstanbul kanal yapılıyor..fakat emekliler asg.üc.lilerde acından ölüyorlar. yunanistana zenginler yardım etsin..kanaldan kanala transfer olanlarda Ferrari alanlarda ve benzerlerinde para çok.. bir katrilyon 600 milyar onlar için para mı? hadiiiii eller cebe..yunanistana yardım...........acilen...gerçi bunlar 1 lira dahi vermezler filistine bu güne kadar kaç lira verdilerki.? yunana versinler..!

@01 Temmuz 2015 02:05 o saydıkların sana hizmet için mezara götürecek değil ya

Adaları geri versinler 3 - 5 bişey atalım.

Adaları satsınlar bize, biz kurtaralım

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play