Yüzerken bile müzik dinleyin!

Su geçirmeyen kablosuz Sony Walkman ile yüzerken bile müziğin keyfini çıkarabilirsiniz!

Yüzerken bile müzik dinleyin!

Sony Walkman Sports MP3 Player (NWZ-W273) sayesinde sporu bir yaşam biçimi haline getiren müzikseverler, bu yaz, su altında bile  müzikten mahrum kalmayacak.

Terlemekten korkmayın

Su geçirmeyen tasarımı ile sadece suya değil yoğun antrenmanlar sırasında çıkan tere de dayanması, Sony Walkman Sports MP3 oynatıcıyı, sağlığına özen gösterenlerden performans sporu yapanlara kadar herkes için iyi hale getiriyor.

Koşarken, bisiklet kullanırken ve hatta yüzerken de müzik keyfi

Sony Walkman Sports MP3 Player, kristal gibi net tiz sesleri ve derin basları, ortalamanın üzerinde bir ses performansı ile sunuyor. Sony'nin tüm üst düzey kulaklıklarında bulunan güçlü sese ek olarak, destekleyici şekilde oturması için yeni bir gerilim bandı da bulunduran oynatıcı ile birlikte küçük, orta ve büyük kulaklıklar da veriliyor.

Yaklaşık 1.000 şarkı için 4 GB dahili bellek

Yaklaşık 1.000 şarkı depolama kapasitesine sahip 4 GB dahili belleği ile kullanıcılar kolaylıkla DRM-siz müzik dosyaları ve şarkı listelerini sürükleyip bırakarak Mac veya PC için iTunes, Windows Media Player veya Windows Explorer üzerinden çalabiliyor.

Sekiz saate kadar kesintisiz müzik keyfi ve üç dakikada hızlı şarj

Sony Walkman Sports MP3 Player, tam şarjlıyken sekiz saate kadar şarkı çalabiliyor. Aynı zamanda kullanımı kolay bir hızlı şarj fonksiyonu da sunuyor. Piliniz tamamen bitmiş olsa bile sadece üç dakika boyunca şarj edilmesi halinde, cihaz 60 dakikaya kadar müzik çalabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hemen alalım o zaman.Sporcular için harika.

ben kullanıyorum ses kalitesi o kadar iyi değil basslar hiç duyulmuyor ama herşeye rağmen yüzerken ne su sesi ne çevre sesleri sadece müziği duymak gerçekten çok güzel bir duygu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir