Zaman Tüneli'nin de ötesi...

Facebook hesabınızı açtığınızdan bu yana yaptıklarınızın film olabileceği aklınıza gelmiş miydi?

Zaman Tüneli'nin de ötesi...

Sevin yada sevmeyin, Facebook çok yakında sizi de o "tünele" sokacak ve mecburen bu tüneli kullanmak durumunda olacaksınız. Tünelden kastımız elbette Facebook'un aylar önce hayata geçirdiği Timeline yani Zaman Tüneli'nden başka bir şey değil. Çok yakında tüm Facebook kullanıcıları Zaman Tüneli'ne geçecek geçmesine ama isteyen kullanıcılar bunun bile ötesine geçebilecek.

Facebook kullanıcıları için hazırlanan Timeline Movie Maker sayesinde Zaman Tüneli'ne giren kullanıcılar, bu uygulamayı kullanarak bir nevi kendi filmini çekecek. Fotoğrafları harmanlayan ve 2006 yılından bugüne sizi geçmişten bugüne getirecek olan uygulama ile Facebook'ta yaptığınız her şey adeta bir film şeridi gibi ekranınızda belirecek ve belki de gördükleriniz karşısında göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.

Timeline Movie Maker sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Zaman Tüneline geçiş yapamıyorum ...

Zaman tünelinde bir de günlük uygulaması olsa çok iyi olurdu. Herkes yaşadığı hergünün küçük bir özetini günlüğüne not düşebilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilirdi. Daha sonra bu günlükler Facebook'a eklenecek bir uygulama ile pdf kitabı haline dönüştürülebilirdi ve bu elektronik kitaplar isteyenler tarafından download edilebilirdi. Aslında bu tekniği bloglarda da kullanmak istiyorum...

bende çok seviyorum zaman tünelini zaten

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play