Zenfone 3 Ultra'yı denedik!

Dev ekranıyla dikkat çeken Zenfone 3 Ultra'yı ele geçirdik, denedik! İşte ilk kararımız...

  • Ercan Uğurlu
Oynat Asus Zenfone 3 Ultra Ön İnceleme Tek elde tutmanın zor olduğu Zenfone 3 Ultra'yı biz de incelerken biraz zorlandık.

Asus'un Computex 2016'da tanıttığı bir diğer cep telefonu da Zenfone 3 Ultra oldu. Devasa ekranıyla dikkatleri üzerine çeken telefon, aslında markanın phablet kategorisine konumlanıyor.

Özellikle medya tüketimine odaklı olarak hazırlanan Zenfone 3 Ultra, tam 6.8 boyutunda bir ekranın sahibi. Tek elde tutmanın zor olduğu Zenfone 3 Ultra'yı biz de incelerken biraz zorlandık. Ön inceleme raporumuzu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Zenfone 3 Ultra'nın özellikleri ise şöyle: 

Ekran: 6.8-inch, Tru2Life+ Video teknolojisi
İşlemci: Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652
RAM: 4 GB'a kadar
GPU: Adreno 510
Pil: 4,600 mAh, Quick Charge 3.0 teknolojisi

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Zenfone 2 dökülüyordu. Sağlm yanını göremedim. Servis garanti dişi saydı 8 aylık telefonu. Asus almak hayatımın hatası oldu.

bir daha mı asla almam zenfone 6 kullanıyorum ekranda sorun oluştu servise götürdüm değiştirdiler bir kaç gün geçmeden ekran camı sol alt köşeden kalktı tekrar servise götürdüm sistem kayıtlarında hepsi mevcut yapmadılar kullanıcı hatası diye arkama baka baka geri döndüm hata doğru düzgün montaj yapılmamasından kaynaklı kısaca teknisyen hatası

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost