Zone Alarm Pro 2009 24 saatliğine bedava!

Ücretli profesyonel sürüm bedavaya: ZoneAlarm 24 saatliğine Pro 2009 sürümünü hediye etti. İndirin!

  • Halil Mollaoğlu
Zone Alarm Pro 2009: Güvenlik duvarı hediyesi
ZoneAlarm Pro: Güvenlik duvarını ücretsiz indirin.

Masaüstü güvenlik duvarı üreticisi ZoneAlarm normalde 40 dolar karşılığında satışa sunduğu Pro 2009 sürümünü 24 saat boyunca ücretsiz olarak indirmeye sundu.

ZoneAlarm Free ile karşılaştırıldığında gelişmiş özellikler sunan koruma programının PC'nizdeki diğer kullanıcıların sörf alışkanlıklarını sınırlayabileceğiniz bir web filtresi var; siteler tarafından gönderilen tüm çerezleri yönetebiliyor ve rahatsız edici açılır pencereleri engelleyebiliyor.

İngilizce dilindeki 2009 sürümü bunun dışında kendini sürekli güncelleyen, yeni geliştirilmiş bir anti virüs motoruna da sahip. Üreticiye göre casus yazılım koruması da yeniden elden geçirildi.

İndirmeye başlayabilmek için güvenlik duvarı üreticisine bir e-posta adresi ile kayıt olmalısınız. Eğer yazılımı kullanmayı düşünüyorsanız Amerika ile aramızda olan saat farkı nedeniyle kayıt işlemini hemen gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

ZoneAlarm hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu makalemizi okuyabilirsiniz.

Ücretsiz download için: http://download.zonealarm.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Ya ben bedavaya indiremedim orda adımı soyadımı doldurdum complete tamamlandı yazdı ama ben yinede indireedim ücretli yazıyor buy yazıyor bir yardımcı olursanız

ben yükleyemedim. trial versiyon görünüyor.. nereden tam sürümüne ulaşıcaz ?

ah bi türkçe olsa

yalnız indiremedim ben :S

evet sahiden veriyorlar ben kullanmayı düşünüyorum CHİP ekibine teşekkür ediyorum...

yürü be!!!

korumasi super ama pc i cok kasiyor soyle avira gibi sistemi az yorsa harika olurdu

İşletim sistemini üretenler hiç düşünemediler mi, bu programlarla vakit harcamaya ne gerek var. Yap bir işletim sistemi ne virus girebilsin nede trojen. Herkes para tuzağı içinde. Bedava yazılımlarda bilgisayarlarınızdan veri çalsın. Nasıl bir zihniyet..

Kullanmayacağım bir güvenlik yazılımı varsa, o da ZoneAlarm'dır. Ülkemizde herkes bu yazılımı birbirine över durur. Fakat ben faydasından çok zararını gördüm.

ehuehuehe. Benim doğum günümle onların firewall larının yıldönümü aynı günmüş. İyi bir hediye oldu benim için. Hiç gerek yoktu yaf.

Spyware özelliği var fakat antivirüs içeriği bu sürümünde mevcut değil

http://www.zonealarm.com/store/content/promotions/zonealarm_family/index.jsp
Bu adrsten de antivirüs özelliği olmadığını görebiliriz.

Bu ayrıntıyı belirtirken amacım programın eksikliğini belirtmek değil, bu programı kurarcak olan arkadaşlar antivirüs içeriği mevcut olduğunu düşünüp elimizde bulunan antivirüs programını kaldırmama açısından belirtme gereği gördüm.
ZoneAlarm firewall'ı uzun zamna önce kullanmıştım ve kullandıklarımın içinde en basit kullanımı olan başarılı bir firewall olduğunu söyleyebilirim. tabi ozaman kulandığımız free sürümüydü. pro sürümünü kullanmak daha güzel olacak.
Şuan için bu süre halen devam ediyor ve programın patch'i yarın (çarşamba) gönderileceği ayrıntısınıda aktardığını belirteyim.

Bu güzel haber için Halil Mollaoğluna çok teşekkürler ve çalışmalarında başarılar..... AliY

Programın patch'i daha sonra (Çarşamba günü) e-mail adresinize gelecek o patch ile programı tam sürüm yapabileceksiniz.

Diğer mesajlararı sonradan okuduğum için bu ikinci mesajı gönderme gereği gördüm :) ...........AliY

İndiremeyenler için açıklama:

ZoneAlarm sitesinde yapılan açıklamaya göre yoğun talep yüzünden kayıt işlemi sonrasında size gönderilecek e-postalarda gecikme olabilir. Kayıt olduktan en geç 48 saat sonra ürünün tam sürümünü indirebileceğiniz linki barındıran e-posta size gönderilmiş olacaktır.

ateş duvarı özelliği çok iyi ama bilgisayarı çok kasıyor :((

ben yükledim ama tekrar sildim bilgisayarınızın hantallaşmasını istiyorsanız evet
ama bilgisayar mahvetiyor

tüh yav ben kaçırdım

daha geçen gün bedava sürümünü yükledim ve dünde sildim, takır takır çalışmakta olan bilgisayarım kapanmamaya başladı.artık ne alaka ise.sildim rahat ettim.zonealarm'ı daha önce senelerce kullanmış birisi olarak çok ama çok bozdular diyorum.piyasada onların yerine adam gibi bir bedava firewall'da yok ki...

ücretli mi indiriliyor du da şimdi ücretsiz indirilmesine izin vermişler yoksa
bu 24 saatlik zaman diliminde indirilen şeyi bir yıl boyunca ücretsiz mi kullanabileceğiz anlamına geliyor?

pc niz kapanmamaya başladıysa size beni yeniden yapılandır yeniden yükle temiz kurulum yap diyordur.Pc nizi kapanmamaya başladıysa mutlaka kritik ayarlamalar yapmış olabilirsiniz sisteminiz temizden kurun hemen ardından tertemiz güncellemelerini tam eksiksiz tamamlayın bir gününüzü alacaktır güncellemeleri yaparken araya başka birsey kurmayın.Bir gün sonra da makinanınzda olması gerekenleri listeleyin ancak ilk önce güvenlik programını kurmalısınız kurduktan sonra manuel güncellemesini yapın ardından makinanızın driverlerını yükleyin sonra programlarınızı sadece yükleyin ve güvenlik programınız incelesin baksın tarasın sonra güncelleme en sonrada bunların ayarlamalarını yapın ki siz güvende kalın veeee boşuna kotanızı doldurmayın.Yani bazı programların manuel güncellemelerinide
önceden hazırlayın sonra azıcık bir güncellemeyle başarı puanınızı artırın.Ne tavsiye ama dimi.

Sen de yorum yaz