ZTE Blade Vec 4G tanıtıldı!

ZTE, Google Now Launcher'lı ZTE Blade Vec 4G cep telefonunu tanıttı.

ZTE Blade Vec 4G tanıtıldı!

ZTE, Google Now Launcher içeren ilk akıllı cep telefonu lansmanını gerçekleştirdi. Google Now Launcher ve Qualcomm Snapdragon 400 işlemciye sahip ZTE Blade Vec 4G, ZTE'nin Google ve Qualcomm Technologies ile kurduğu ilişkileri daha da ileriye götürüyor, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

ZTE, Google Now Launcher'ın mobil cihazlarına eklenmesi için Google ile yakın ve ortak bir çalışma yürüttü. ZTE'nin entegre çoklu modunu içeren 3G/4G LTE ile Android 4.4 işletim sistemine ve Snapdragon 400 işlemciye sahip Blade Vec 4G akıllı telefonu, üç farklı mod (4G LTE-FDD, 3G UMGS/TD-SCDMA) ve dokuz radyo frekansı bandıyla da desteklenerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde tasarlandı.

ZTE, Android 4.4 ve tüm üst versiyonlarıyla Google Mobile Services ve Google Play'in aktif olduğu akıllı telefonlarda Google Now Launcher'ı yükleyerek sunmayı hedefliyor. ZTE Blade Vec 4G, Google Now Launcher ile sektörde ilk sistematik terminal ses kontrol çözümüne sahip akıllı telefon olacak. 

ZTE Blade Vec 4G'de yer alan Google Now Launcher, ZTE'nin amiral gemisi konumundaki cihazlarının ses tanıma ve kontrol fonksiyonlarının tamamlayıcısı olarak sunuluyor. ZTE Blade Vec 4G, telefonun kilidini açma, arama yapma, gelen aramaları cevaplama, müzik dosyalarını çalma, navigasyon kontrolleri ve fotoğraf çekme gibi fonksiyonları sesle kontrol etmek için güçlü özellikleri içinde barındırıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bu cihaz turkcell t50 nin aynısı

Turkcell fail verir artık :D

T50'ye çok benziyor

turkcell t50 bi bildiğin resmen hatta aynısı yani

Bu cihaz turkcell t50nin aynısı

T50 işte bu ne yeni telefonu!!!!!

@24 Tem 2014 02:45 senin T50 dediğin telefonu zaten ZTE üretiyor ve türkcel buna kendi logosunu ve arayüzünü koyuyor. yani cihaz ZTE, coşkuna gem vur

T50 zaten turkcell zte den alip kendi arayuzunu ve armasini ek yapiyor. İnsan inandirici olsun diye sarj aletine de turkcell yazar bildigin zte yaziyor

çip gene tam gaz reklama dalmış.

demek t 50 buymuş sonunda ortaya çıktı

Sen de yorum yaz