Zuckerberg de Star Wars çılgınlığına katıldı

Facebook'un patronu, Star Wars fırtınasına bu ilgi çekici 2 fotoğrafla katıldı!

  • Onur Seven
Zuckerberg de Star Wars çılgınlığına katıldı

Son günlerde yaşanan Star Wars: The Force Awakens çılgınlığına Mark Zuckerberg de katıldı. Facebook CEO'su kızı Max'in kahverengi Jedi kaftanıyla çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya sayfasında paylaşarak "milyarderlerin de bizim gibi olabileceğini" gösterdi.

Fotoğrafta küçük Zuckerberg'e Chewbacca ve Darth Vader peluşlarının yanı sıra Sphero BB-8 eşlik ediyor. Facebook'un patronu Zuckerberg'in paylaşımları bununla da sınırlı kalmadı ve ailenin sevimli köpeği Beast'in de Star Wars temalı bir fotoğrafını paylaştı.

Zuckerberg'in köpeği Sith Lordu'nu simgeleyen kırmızı ışın kılıcı ve kaftanıyla Dark Side'a katılmayı seçmiş görünüyor. Hafta sonu ile birlikte milyonlarca beğeni sayısına ulaşmayı başaran Star Wars temalı fotoğraflar, binlerce kişi tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Star Wars: The Force Awakens çılgınlığına bizde uyduk bütçemiz yettiğince, çoluğa çocuğa BİM'den bir iki şapka aldık. Çocuklar ışın kılıcı vs istediler maalasef gücümüz yetmedi. Adi kapitalizm çocuklarımızı tüketici toplumu olarak beynini yıkıyor bizi çaresiz bırakıyor. Çocukların isteği karşısında cüzdanımızla vicdanımız arasında eziliyoruz. (Sefil bir Baba)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play