Zula son kez görücüye çıkacak

İlk Türk MMOFPS oyunu "Zula"yı yaratan ekip oyuncularla buluşuyor.

Zula görücüye çıkıyor

Türkiye oyun sektörüne yerli yapım oyunlarla yeni bir heyecan katmak üzere yola çıkan Ingame Group'un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan "Zula", açık beta öncesinde son kez MMOFPS oyuncularının karşısına çıkacak. Etkinlik, Bahçelievler'deki Game Ekstra Gamer-Arena'da yapılacak ve oyuncular, 3000 TL ödüllü yarışmalara katılacak.

Uzun süredir merakla beklenen "Zula", 31 Ocak Cumartesi günü Bahçelievler'deki Game Ekstra Gamer-Arena'da yapılacak bir etkinlikle oyuncular tarafından son kez test edilecek. Yakın zamanda açık beta sürecine girecek Zula'nın oyun içi karakterlerinin görselleri de MMOFPS oyuncularının beğenisini toplayacak.

Ingame Group bünyesindeki oyun yapım şirketi Madbyte Games tarafından iki yıldır Türkiye'de geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanacak olan "Zula"yla ilgili yapılacak bu etkinlik, oyuncularla oyunun yayın ve yapım ekibini de bir araya getirecek. Oyuncuların merak ettikleri soruları cevaplayacak olan yayın ve yapım ekibi, oyunun geliştirme süreciyle ilgili tecrübelerini de oyunseverlerle paylaşacak.

Toplamda 3.000 TL'lik ödül, oyuncuları bekliyor

Game Ekstra Gamer-Arena'da düzenlenecek etkinliğe katılan oyuncular, toplamda 3.000 TL'lik ödül kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca başarılı olan oyuncular, oyunun açık beta sürecine girmesinin ardından sürpriz ödüllerin de sahibi olacak.

Zula'nın Twitter sayfasında bir gelenek haline gelen "Yapımcıya Sor" bölümü de 31 Ocak Cumartesi günü yapılacak etkinlikte programda olacak. "Zula"nın son kez test edileceği bu etkinlik, tüm oyunseverlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Bireysel rekabet için Zula'ya özel "Aranıyor" modu

Türkiye'nin ilk MMOFPS oyunu Zula, oyun içi modlarıyla birlikte oyunseverlere, daha önce hiçbir oyunda tadamadıkları keyifleri de sunacak. Takım turnuvalarının yanı sıra bireysel rekabeti de zirveye taşıyan Zula, "Aranıyor" modundaki turnuvalarla birlikte oyunculara daha da eğlenceli saatler yaşatacak.

Oyunseverler, Zula'yla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak için oyunun sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler. Özellikle Diyarbakırlı Azad Kara, Çeçen Şamil Dudayev, Ankaralı Şahin Kılıç, Fransız Pierre Julliard, İngiliz Edward Moore, Karadeniz Fırtınası Yunus Şanlı, Rus Ivan Vasilyev ve tim lideri Demir Erez gibi karakterler, sosyal medya kullanıcıları tarafından en beğenilen oyun içi karakterler oldular.

Program:

Tarih: 31 Ocak 2015

Saat:11.00 - 18.00

Yer: Game Ekstra Gamer-Arena

Adres: Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı (Eski Londra Asfaltı) No:125, 34180 Bahçelievler Merkez/İstanbul

Okuyucu Yorumları