ZyXEL 20 yaşına bastı

1989 yılında dört mühendisten oluşan ekibiyle küçük bir şirket olarak yola çıkan ZyXEL artık bir dev

ZyXEL 20 yaşına bastı

ZyXEL, 20. yılını kutluyor. Dr. Shun-I Chu tarafından 1989 yılında Tayvan'da kurulan ZyXEL kuruluşunun 20. yılında, 3.200'den fazla çalışanı ve 70 ülkedeki ofisleri aracılığıyla 150 ülkeye çözüm sunuyor.

Merkez Ofisi Hsinchu Science Park'da yer alan ZyXEL'in bugün küresel çapta 33 ülke ve bölge ofisi ve 2 Ar-Ge merkezi bulunuyor. Gartner ve IDC verilerine göre dünyanın en büyük DSL ve residential gateway üreticisi olan ZyXEL, 16 ana ürün grubu altında, en modern tasarım ve en kaliteli çözümleri sunuyor. Bilgi alışverişini hızlandırarak kişi ve kurumların verimliliğini artıran toplam internet çözümleri üreten ZyXEL, 2007 yılı Haziran ayından bu yana ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. ismiyle yerel şirket olarak ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. ZyXEL Türkiye, aynı zamanda Ortadoğu ve Afrika bölgesinin servis ve destek merkezi konumunda bulunuyor.

Konuyla ilgili konuşan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, ZyXEL ürünlerinin ülkemizde 1,2 milyondan fazla ADSL kullanıcısı tarafından tercih edildiğine dikkat çekerek şunları söyledi: "Türkiye'de toplamda 1,5 milyonu aşkın ZyXEL ürünü gerek bireysel gerekse kurumsal alanda aktif olarak kullanılıyor. 20. yılımızı kutlarken, ZyXEL'in "Geleceğe Bağlanmak" temasının ışığı altında, dünya çapındaki iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bir ekip olarak çalışmayı sürdürüyoruz. Üretim aşamalarında çevreye gösterdiğimiz duyarlı yaklaşım nedeniyle ödüle layık görülmüş bir firma olarak, toplumsal sorumluluğumuzun farkındayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve proaktif yaklaşımımızla gelişmeye devam edeceğiz."

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bu arada, logoları da müthiş...

ZyXEL güzel ürünleri var Türkiyeye fabrika kuracaklardı noldu bilenvarmı.

harika bir marka modemimde zyxel sorunsuz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir