ZyXEL'den özel kampanya

ZyXEL P-660HW-T1 ADSL modemi, özel kampanya fiyatıyla bağlantınıza güvenlik ve hız kazandırıyor.

ZyXEL'den özel kampanya
Zyxel, P-660HW-T1 ADSL modemi için özel bir kampanya ile karşımızda.

ZyXEL, internet kullanıcılarına kablosuz bağlantı avantajı sunmak için özel bir kampanyaya imza atıyor. ZyXEL'in Prestige serisinin ödüllü P-660HW-T1 modemi özel kampanya fiyatıyla kaliteli, güvenli ve hızlı internet erişimini herkes için ulaşılabilir kılıyor. ZyXEL P-660HW-T1 modem, tüm ZyXEL satış noktalarında 89 Dolar+KDV yerine 69 Dolar+KDV gibi çok özel bir indirimle sunuluyor.

ADSL / ADSL2+ standartlarını destekleyen ZyXEL P-660HW-T1, kullanıcıyı kablosuz iletişimin tüm olanaklarıyla buluşturuyor. Voltaj dalgalanmalarına karşı özel koruma sunan adaptörüyle dikkat çeken ZyXEL P-660HW-T1, Türkçe Kolay Kurulum programıyla da kurulum işlemlerini yalnızca birkaç dakika içinde zahmetsizce gerçekleştirmenizi sağlıyor.

ZyXEL P-660HW-T1, 24 Mbps indirme hızıyla geleneksel modemlerden daha yüksek bant genişliğine sahip. Modem, güvenlik özellikleriyle de etkileyici bir performans sunuyor. Kablosuz internet bağlantılarında 256 bit WEP/WPA/WPA2/802.1x şifreleme yöntemleriyle yüksek güvenlik sağlayan ZyXEL P-660HW-T1 modem, özel olarak geliştirilmiş firewall özellikleri sayesinde davetsiz misafirlere karşı kullanıcılara ekstra koruma sağlıyor. Modemin kablolu bağlantı tercih eden kullanıcılar için özel olarak yapılandırılmış 4 adet 10/100Mbps Auto MDI/MDIX ethernet portu da bulunuyor.

Kolay kablosuz iletişim

Zyxel, P-660HW-T1 ADSL modemi için özel bir kampanya ile karşımızda.

ZyXEL P-660HW-T1'deki Sıfır Konfigürasyon, Trafik Yönetimi ve MBM (Media Bandwidth Management) gibi özellikler kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt verirken, aynı zamanda da maksimum performans elde edilmesini sağlıyor. ZyXEL P-660HW-T1'in MBM fonksiyonu, VoIP, video streaming, video konferans gibi medya uygulamalarına öncelik tanıyarak bu işlemlerin ses ve görüntü kaybı yaşamadan gerekli kalitede daha hızlı gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. ZyXEL P-660HW-T1 modem, 802.11g teknolojisi ve gelişmis kapsama alanı sayesinde yüksek konforda kablosuz iletişim sunuyor.

P-660HW-T1 modem, ZyXEL'in erişim noktalarıyla kablosuz olarak haberleşerek, bu sayede kablosuz kapsama alanınızı kablo çekme zahmetine katlanmadan kolayca genişletmenize imkan sağlıyor. ZyXEL P-660HW-T1 modem, 3 yıllık ZyXEL garantisiyle sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

qüsel biz aldık ondan sora yapıolar ama olmazki :S

aynen.bir hafta önce linksys aldım

ZYXEL BÖLE Bİ KANPANAYA YAPTIYSA KAÇIRILMAZ Bİ FIRSAT BENCE MODEME İHTİYACINIZ VARSA HİÇ KAÇIRMAYIN DERİM.

Resimdeki modemi bir süredir kullanıyorum ama yan daireden bile çekmiyor. İşin ilginç tarafı evin heryerinden bağlantı hızını kontrol ettim en iyi çektiği yerler tuvalet ve banyo :)

Bu modemi kullanmaktayım. Ayrıca ZyXEL adsl modemin güvenlik ayarları ile ilgili bilgi verirseniz seviniriz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir