ZyXEL'den yeni yüksek hızlı modem!

ZyXEL'in yeni modemi, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı isteyenlerin ilgisini çekecek!

ZyXEL'den yeni yüksek hızlı modem!

Teknolojinin bütün süratiyle ilerlediği günümüzde, kurumlar ve bireyler için hızlı ve güvenli internet erişimi, artık ihtiyaçtan çok bir zorunluluk haline geldi. Hızlı internet bağlantısına ihtiyaç duyan cihaz sayısının her geçen gün düzenli olarak artmasıyla birlikte, internet erişiminde kalite ve güvenilirlik daha ön plana çıktı. Bilgiye daha süratli bir şekilde ulaşmak rekabette üstünlüğü ve verimliliği beraberinde getirdiği için, erişimde yaşanacak sorunlara sıfır tolerans ile yaklaşılıyor. Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından izleyen ve planlarını bu doğrultuda hayata geçiren dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, kullanıcı isteklerine uygun olarak ürünlerini sürekli yeniliyor. ZyXEL, ürün portföyüne son olarak VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modemini katarak kullanıcılarına hız, kalite ve güvenilirlik garantisi sunuyor.
    
VDSL ile hızın doruklarına çıkın, VPN ile hep güvende kalın

Yüksek performanslı yeni VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, sahip olduğu VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line – Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı) özelliği ile kullanıcılara üst düzey bir internet bağlantı keyfi vaat ediyor. Kullanıcı beklentilerini en üst seviyede ve esnek kullanım avantajlarıyla karşılayan cihaz, VPN (Virtual Private Network - Sanal Özel Ağ) avantajı sağlayarak, internet üzerinden farklı lokasyonlar arasında güvenli bağlantılar kurulabilmesine olanak veriyor. Ürün ayrıca 4 Port 10/100 Mbps ve 1 Port 10/100 Mbps Ethernet WAN ara yüzünün sağladığı üstünlük ile kullanıcılara kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor.

İnteraktif oyunları kesintisiz oynama ve fazlası

İnteraktif oyunları kesintisiz oynama ve HD kalitesinde video seyretme fırsatı

Elektronik ve haberleşme sektöründe yaşanan gelişmeler sonrasında hizmetler yakınsanıyor; farklı niteliklere ve içeriklere sahip iletişim araçları ev ile iş ortamlarında kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Tek internet bağlantısı üzerinden veri, ses ve görüntü iletişiminin internet üzerinden verilmesini sağlayan bu teknoloji, "Triple Play" olarak (Üçlü Oyun) biliniyor.  VDSL2 sayesinde kullanıcılar evlerinde ve ofislerinde, yüksek bant genişliğinin yaygınlaşması ile birlikte daha çok duyulmaya başlanan "Triple Play"  olgusunun sağladığı veri, ses ve görüntüye yüksek kalitede ulaşabiliyorlar. VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, kullanıcılarına bu ayrıcalıkların yanı sıra, yüksek çözünürlüklü interaktif oyunları kesintisiz oynama ve HD kalitesinde video seyretme fırsatı veriyor.

IPTV'nin keyfini çıkarın, ağ veri depolama ünitesine rahatça bağlanın

İki USB portu üzerinden güvenli dosya paylaşımı ve bu dosyalara yerel ağ ve internet üzerinden güvenli erişim (USB bellek veya USB hard disk) olanağı sağlayan cihaz, 802.11N teknolojisi ile 300 Mbps kablosuz bağlantı hızına sahip. IPSec VPN desteği ile internet üzerinden ev ve ofis ağlarına erişim olanağı sunan VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modem, 4 port 10/100 Mbps ve 1 Port 10/100 Mbps Ethernet WAN arayüzü ile IPTV, fiber kablo, VoIP/video telefon, ağ veri depolama ünitesine bağlanabiliyor.

Güvenlik, işlevsellik ve eğlence bir arada

DLNA multimedya sunucu özelliği ile akıllı TV, konsol ve PC'lerde video, müzik ve resim dosyalarını oynatarak kullanıcılara keyifli dakikalar yaşatan modem; güçlü SPI Firewall koruması ile güvenliği ön planda tutanlara, kolay konfigürasyonu ile online oyunları sevenlere, veri, video ve ses uygulamaları için gelişmiş servis önceliği yönetimi ile de işlevselliği tercih edenlere hitap ediyor.

 Kolay yapılandırma, enerji tasarrufu ve kalite desteği

Ürünün diğer gelişmiş özellikleri arasında; kullanıcıların kablosuz ağ güvenliğini kolayca sağlamaları için gerekli olan WPS'in (Wi-Fi Protected Setup) kolay ve hızlı kablosuz güvenlik yapılandırılması, kablosuz bağlantının açık /kapalı olacağı saatleri belirlemeyi sağlayan zamanlama ayarı yer alıyor. Enerji tasarrufu konusunda çok hassas olan dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, kablosuz özelliği devre dışı bırakabilen WLAN On/Off butonunu bir standart olarak kullanıcılarına sunuyor. Yeni tasarımı ile modern ev ve ofis dekorasyonuna renk katan, evdeki diğer elektronik cihazlarla da mükemmel bir uyum sergileyen ürün, QoS (Quality of Service) ve uzak yönetim desteği ile geliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ben bileşimçiyim ve suana kadar zyxelin modemleri kadar sorunlu bi modem görmedim sürekli koparlar birinden bi modem şikayeti geliyosa yüzde 70 zyxsel dir

@09 Eki 2013 19:00 sen ilk önce bi bilişim yazmayı öğren ondan sonra yorum yap yeğen...

yarışma yapın da hediye edin takipçilerinize

ürün her ne kadar güzel görünsede gigabit olmaması dezavantaj. wireless özelliğini anten yerine basit bir çip ile yönlendirmeleride kötü ayrıca fiyatı tuzlu fıstıksı ise 5 kuruş değeri yok. 200 lirayı yada 150 lirayı basınca gigabit portlu modem 350 mbit dual band wireless cihaz alınıyor.

Bunlar zaten tt nin verdiği ucuz modemlerde var, iptv destekliyor mu acaba ?

@09 Eki 2013 23:20 ip tv yi destekliyor. Çünkü üzererinden tv bu yayını veriyor. ttnet fiber internet alana ay da 5 tl taksitle veriyor. antensiz olmasına rağmen çoğu antenlidende çekimi güzel bi anten olsaymış düşünemiyorum bile

@09 Eki 2013 23:20 250 TL? hakikaten çok ucuzmuş...

TP-LINK modem konusunda çok iyi.

işyerimde biri paranın para zamanı 115 TL. verilip alınmış 4 portlu wi-fi li ,, birde ttnet kampanyasından gelme tek portlu wi-fi li modeli var, kenarda duruyor atsan atılmaz satsan satılmaz ... airties 205 kadar olamadıklarını rahatlıkla söylüyorum,,, birdaha asla bu markayı almam.

@10 Eki 2013 01:45 cahillik parayla değil ne yazık ki... adam airties rt 205 ile bu modemi kıyaslamış ya şaka gibi :)

alırken reklamlar dahil her şey harika ama iş arızaya gelince gönderiyorsunuz gittiği gibi geri geliyor garantisi içinde olan zyxel modem yüksek güvenlikmiş. hızlıymış hepsi boş evet bana geri döndüler derde derman olmadıktan sonra telekomun verdiği çağ dışı airties modem şimşek gibi net dalgalanma yok her şey 4x4 lük neymiş demekki en kaliteli modem çalışanmış

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir