ZyXEL ile tüm ağlar emrinize amade!

ZyXEL'in yeni bombası WAP3205 ile kablosuz ağda hızın tadını çıkarmaya hazır mısınız?

ZyXEL ile tüm ağlar emrinize amade!

Genişbant erişim çözümleri alanında dünya lideri ZyXEL'in yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki Wireless Network Access Point (Kablosuz Ağ Erişim Noktası) WAP3205, raflardaki yerini alıyor. Sıradan bir erişim noktasından farklı olarak 5 ayrı çalışma modunu destekleyen WAP3205, kablosuz ağ cihazlarının standardını biraz daha yükseltiyor. Erişim noktası, kablosuz istemci, kablosuz bridge, WDS repeater ve universal repeater olarak 5 ayrı modda çalışabilen WAP3205, Türkçe dil desteği, uzman ve başlangıç seviyesi yapılandırma seçenekleri ile her çeşit kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir çözüm.

En dikkat çekici özelliği olan "universal repeater" modu ile marka ve modelden bağımsız tüm ADSL modem ve erişim noktaları ile kablosuz bağlantı kurabilen WAP3205, var olan kablosuz ağ çekim alanını altyapısını değiştirmeden geliştirmeyi mümkün kılarak kullanıcıları ek maliyetlerden kurtarabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

O kadar hız nerdeeeee

guzel aletmis...

fiyatı ne kadar

Arkadaslar o kadar hız bızde yok modemdekı hıza bak...

fiyat ne kadar

evet arkadaşlar bi üst model tavsiye ederim :)), ama ben bi alt modelini aldım ve başımın belasını buldum, cihaz ev içerisinde 7 metreden sonra sinyal bulamıyor ,okadar şikayet yazdım kimse ilgilenmedi ,ilgilenenlerde evin duvarlarını bahane etti ( 8 lik tula )7-24 serviste berbat durumda.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
ZyXEL ile tüm ağlar emrinize amade!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir