Zyxel Kullanıcıları Artık Bitdefender'la Korunuyor

Zyxel kullanıcıları da faydalanarak çevrimiçi tehditlere karşı en üst düzey korumaya sahip olacak.

Zyxel kullanıcıları artık Bitdefender'la korunuyor

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı en son teknolojiye sahip uçtan uca güvenlik çözümleri ve tehditlere karşı ileri düzey savunmayla koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, güvenli internet erişimi ve ağ çözümleri servisi alanında hizmet veren Zyxel Communications ile iş birliğine imza attı. Bu stratejik iş ortaklığı ile artık Zyxel güvenlik cihazlarının portföyünde Bitdefender Antivirüs'ün anti-malware hizmetleri bulunacak.

Anlaşma sayesinde, Amerika'daki Zyxel ZyWALL kullanıcıları üyelik yoluyla Bitdefender Antivirüs hizmetlerinden faydalanabiliyor ve çevrimiçi tehditlere karşı en yüksek ağ korumasına ağ performansları düşmeden sahip oluyor. Saniyede 40 Gigabyte'ı aşabilen tarama hızıyla Bitdefender Antivirüs teknolojisi, Zyxel kullanıcılarının çevrimiçi güvenliğini en üst düzeye taşırken sistem kaynaklarına ise minimum düzeyde etki ediyor.

"Zyxel Kullanıcıları İçin Mümkün Olan En İyi Koruma"

İş birliğiyle ilgili Bitdefender Antivirüs Teknoloji Lisanslama ve Servis Sağlayıcısı Başkan Yardımcısı Jose Lopez, "Zyxel ile çalışmaya başlayarak, dünyaca tanınan kalitesiyle en üst düzey siber güvenlik korumasını sunan Bitdefender Antivirüs'ün kullanım kapsamını daha da genişletebildiğimiz için çok mutluyuz. Bu iş birliği ile Zyxel müşterileri, siber güvenlik sektörünün lideri konumunda bulunan Bitdefender Antivirüs teknolojisini kullanma imkanı bulacak." diyerek görüşlerini ifade ederken, Zyxel'in Kuzey Amerika Satış İşlemleri Başkan Yardımcısı olan David Soares ise heyecanını "Bitdefender Antivirüs'ün, Zyxel ZyWALL portföyüne eklenmesi kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi korumayı ulaştırma kapasitemizi güçlendirecek ve anti-malware hizmet seçenekleri arasında bizi rakipsiz kılacak," sözleriyle dile getirdi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost