A4Tech A4 Tech G10-660L incelemesi A4 Tech G10-660L: Çok amaçlı

Taşıma çantası ile birlikte

Oynat A4 Tech G10-660L
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
A4 Tech'in yeni kablosuz faresi G10-660L, beraberinde birçok yeniliği getiren bir ürün. 2.4 GHz frekansında çalışan ürünün Nano alıcısı, altın kaplama ve gecikmesiz bağlantı için firmanın geliştirmiş olduğu No Lag teknolojisine sahip. Üzerindeki dâhili lazer işaretçi ile sunumlarda da kullanılabilen ürün 5 renk çizim kalemi ile önemli yerlerin üzerini çizmenize de olanak tanıyor. Toplantı, ofis, eğitim, sunum ve oyun olmak üzere 5 farklı modu bulunan ürünün özellikle FPS oyunları konusunda kablolu ürünlere nazaran daha düşük bir performans sunduğunu belirtelim. Logitech ve Microsoft'un ardından A4 Tech de camda çalışmaya ayak uydurarak Glass Run teknolojisini geliştirmiş. Alıcı konusunda da yeniliklere giden firma, özellikle dizüstü bilgisayar sahiplerini düşünerek alıcının %30 daha tasarruflu çalışmasını sağlıyor ve tek bir alıcı ile 5 farklı G10 serisi klavye veya fare bağlanmasına izin veriyor. Yine 20 metre kapsama alanı da gayet başarılı. 2000 dpi çözünürlük ile yüksek hassasiyet sunan firma, sürücü ile çok esnek bir çözünürlük ayarı sunuyor. Son olarak G10-660L'nin yanında taşıma çantası geldiğini belirtelim.
Özetle

Fare ve lazer işaretçi özelliklerini bir arada sunan G10-660L, yeni teknolojiler barındırmasına karşın makul bir fiyatta kalmayı başarıyor.

A4Tech A4 Tech G10-660L Teknik Özellikleri
Ürün Modeli A4Tech A4 Tech G10-660L
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici A4Tech
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Alıcı 2.4 GHz
Tarama Optik
Çözünürlük 2000 dpi
Kapsama alanı 20m
Düğme sayısı 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

güzel gibi görünüyor.makul fiyatı da söyleseymişsiniz keske en azından fiyat aralığı :)

Ürün çok güzel bilgisayar kullanımını çok kolaylaştırıyor.
Yalnız biraz hassas malzemesi düşürmeme konusunda dikkat edilmeli bü ara eğimli masa(Öğrenci sırası) üzerinde dalgınlığıma geldi kaydı düştü. sol tik takıldı ama mouse okadar işlevselki bir hafta kullanmaya devam edebildim(Tuşların işlevleriyle oynadım çift click düğmesini kullandım sol tik yerine) 2. haftanın başında geldi ürün hızlı yaptılar mouse mi gönderdiler ;)

Sen de yorum yaz