Artex X-2 incelemesi Fan kontrollü kasa sistemi

Artex’in X-2 model kasası, ön panelde iki, yan kapak ve arka panelde birer olmak üzere, toplamda dört adet fan bulunduruyor. Ön paneldeki ayar düğmeleriyle fan devirleri ayarlanabiliyor, LCD ekranından sıcaklık ve devir hızları görülebiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
75
Günümüzde kullanılan kasa sistemlerinin çoğunda, iki veya daha çok fan bulunuyor. Bunun sonucunda, PC kasaları rahatsız edici düzeyde ses çıkartabiliyor. Bu sorunu önlemek için fan kontrollü bir kasa sistemi satın alabilir, böylece fan devirlerini azaltarak ses sorununu çözebilirsiniz. Performansı artırmak içinse fan devrini yine yüksek tutmanız gerekecektir. Artex’in X-2 model kasası, ön panelde iki, yan kapak ve arka panelde birer olmak üzere, toplamda dört adet fan bulunduruyor. Ön paneldeki ayar düğmeleriyle fan devirleri ayarlanabiliyor, LCD ekranından sıcaklık ve devir hızları görülebiliyor. X-2 modelinde dört adet 3,5 inç, dört adet de 5,25 inç boyutlarında, 8 adet sürücü yuvası yer alıyor. Kullanılan güç kaynağı 350 Watt değerinde ve birçok uluslararası standarda sahip. Kasanın açılması tornavida kullanımını gerektirmiyor ve kasa içi düzenleme de çok rahat. Şeffaf ve renkli yan panel fanı ise kasanın görselliğine olumlu katkı sağlıyor.
Özetle

Artex X-2, genel istekleri karşılamak için hazırlanmış ideal bir kasa sistemi.

Artex X-2 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Artex X-2
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 75
Üretici Artex

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Güzel bir kasa ilk gördüğümde hemen almıştım 3 sene bitiyor memnunum. hala varmı piyasada bilmiyorum. İç iskelette kullanılan meta saclar kalın değil ama iyi kasa.

Sen de yorum yaz