Asus Vulcan ANC incelemesi Asus Vulcan ANC: Kulaklık

CHIP ONLINE Notu
85
  • Dış sesleri büyük ölçüde engellemesi
  • Taşıma çantasıyla beraber gelmesi
  • Şık tasarımı
Özetle

Kutusuyla rahatça taşıyabilmeniz dışında oyun oynarken sesleri olabildiğince iyi dinleyebilmek istiyorsanız, Asus'un bu kulaklığı işinizi görebilir.

Asus'un dışarıdan gelen sesleri büyük ölçüde engelleyen yeni kulaklığı Vulcan ANC'yi inceledik.

Satın alırken üzerinde pek düşünmediğimiz kulaklıklar üzerinde aslında daha fazla durmak gerekiyor; zira kullanıcıların tercihine göre birçok farklı modelde kulaklığa rastlayabilmek mümkün. Bugün incelediğimiz Asus'un yeni kulaklığı, özellikle oyun tutkunlarını hedef alıyor.

Vulcan ANC isimli cihaz, aslında Asus'un bu alanda ürettiği ilk cihaz olma özelliğini de taşıyor.

Kulaklığın en önemli özelliği olan aktif gürültü engelleme fonksiyonu, rakip ürünlere göre cihazı bir adım öne taşıyor. 30dB(desibel) pasif gürültü önleme özelliği ile dışarıdan gelen sesleri büyük ölçüde yok eden Vulcan ANC'nin ağırlığı 325 gram seviyelerinde bulunuyor.

1 adet AAA alkalin pil yuvasına sahip olan; siyah, kırmızı ve gri olmak üzere üç farklı renkte kullanıcılara sunulan Vulcan ANC, özel taşıma kutusu sayesinde de rahatça taşınabiliyor.

21x18x7 cm ebatlarında olan ve tam şarj ile 40 saate kadar kesintisiz kullanılabilen 40mm çapındaki cihazın Türkiye fiyatı ise 160 dolar + KDV.

Asus Vulcan ANC Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Asus Vulcan ANC
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici ASUS
Teknik Detaylar
Pil 1 adet AAA pil
Ağırlığı 325 gram
Ebatlar 21x18x7 cm

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost