ASUS VW192T incelemesi 5 ms keyfi

Ofiste daha geniş çalışma alanı isteyenler ve öğrenciler için verimi arttırabilecek ideal bir monitör.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Dâhili hoparlörler
  • Geniş görüş alanı
  • Kullanışsız pivot ayağı
ASUS'un 19 inç'lik geniş ekran modeli, siyah kasasının altında bulunan kontrol tuşları ile dikkat çekiyor. Ayar tuşlarından splendid tuşu, kullanım amacınıza göre monitörü önceden hazırlanmış çeşitli biçimler arasında geçiş yapmanıza yarıyor. Fakat tüm ayarlarda parlaklık yüksek olduğundan tekrar ayar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ürünün pivot ayağı yatay ekseni üzerinde hareket serbestliği sağlamıyor. Fakat ürün 45 derece eğimi ile hizalama yapmanızı sağlıyor.Geniş olması sayesinde tek ekran üzerinde çift belgeyle aynı anda rahatça çalışabiliyor veya film seyredebiliyorsunuz. Ürünün arkasında bulunan 1 W gücündeki iki hoparlör hem yerleştirildiği yer hem de performans olarak oyuncular için tatmin edici bir sonuç vermese de film seyretmek ya da müzik dinlemek için ideal. Yüksek parlaklık ve kontrast oranlarıyla tatmin edici bir sonuç sağlayan ürün oyuncular için olmasa da geniş çalışma alanı isteyenler için ideal bir kullanım sunuyor.
Özetle

Ofiste daha geniş çalışma alanı isteyenler ve öğrenciler için verimi arttırabilecek ideal bir monitör.

ASUS VW192T Teknik Özellikleri
Ürün Modeli ASUS VW192T
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 68
Üretici ASUS
Teknik Detaylar
Ekran LCD TFT
Görüntü alanı 19 inç
Maksimum çözünürlük 1.440 x 900
Tepki süresi 5 ms
Parlaklık 330 cd/m2
Kontrast 800:1
01/08/2007 Tarihli Fiyatı 265 $ + KDV

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

19 wide göze çok küçük gözüküyor bence.Wide alınacaksa en az şöyle 22' falan olmalı.1440-900 çözünürlüğüde çok garip bir çözünürlük oyunlarda başa bela olur.En iyisi 19 alınacaksa bence 4:3 bir ekran alınmalı.Pek çok kişinin satın aldığını görüyorum bu wide 19'ları.Belkide normalinden biraz daha ucuz olduğu içindir.ASUS'lar artık daha sağlam galiba bu heart touching olayıyla.Nazikçe silmeye gerek kalmaz, pikseller ölecek diye kasmayız ilerde.Birde şöyle 21' 4:3 lcd çıkarsalar iyi olur,büyük ekranlar ucuzlayamadı gitti

tepkime süresi griden griyemi siyahtan beyazamı?

bence de oldukça küçük gözüküyor.. benim gibi 22" almalısınız gözleriniz gerçek anlamda bayram etsin.. 24" daha da iyi olacak ama çok daha pahalı.. :)

Sen de yorum yaz