Avermedia AverTV Speedy PCI-E incelemesi Yazılımın gücü

Eğer bilgisayarınızda televizyon izlemek veya radyo dinlemek istiyorsanız, kaliteli yazılımıyla bu ürün sizi tatmin edecektir.

Oynat AverMedia AverTV Hybrid - TV Kartı AverMedia'nın yeni mobil televizyon çözümü, analog yayınların yanı sıra önümüzdeki senelerde seyredebileceğimiz karasal dijital yayınları (DVB-T) da destekliyor
Eğer bilgisayarınızda televizyon izlemek veya radyo dinlemek istiyorsanız, kaliteli yazılımıyla bu ürün sizi tatmin edecektir.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Çoklu biçimde kayıt
  • Türkçe dil desteği
  • Uzaktan kumanda
Oldukça üretken markalardan olan Avermedia, bu kez PCI-E arabiriminden bağlanan bir TV kartıyla ürün inceleme sayfalarımızda kendine yer buldu. Kurulumu oldukça kolay olan kartın üzerinde beş adet giriş bulunuyor. Uzaktan kumandasıyla birlikte kullanılmak üzere bir kızıl ötesi verici beraberinde geliyor. Cihazda, anten girişi yanında FM anten girişi için ayrı bir yuva bulunuyor. Kutudan çıkan anteni buraya bağlayabiliyorsunuz. Eğer kablolu televizyon ya da anten haricinde başka bir görüntü kaynağından görüntü almak isterseniz, S-Video girişine bağlayacağınız bir video kamerayla da bilgisayarınıza görüntü aktarabiliyorsunuz. Son olarak ses girişi sayesinde harici kaynaklardan ses alabilirsiniz.Özetle tek kart üzerinde neredeyse her şey düşünülmüş. Tabii ki bu tip ürünlerin asıl önemli kısmı yazılımlarıdır. Ürünle gelen AverMedia Center yazılımı, hem arayüzü hem de işlevleriyle oldukça kullanışlı. TV izlemenin yanında fotoğraf görüntüleme, video izleme ve müzik dinlemenize de yardımcı olan yazılım, TV'den fotoğraf yakalamanıza da izin veriyor. Dilerseniz Türkçe arayüzlü AverTV 6 yazılımını da kullanabilirsiniz. SONUÇ: Eğer bilgisayarınızda televizyon izlemek veya radyo dinlemek istiyorsanız, kaliteli yazılımıyla bu ürün sizi tatmin edecektir.
Özetle

-

Avermedia AverTV Speedy PCI-E Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Avermedia AverTV Speedy PCI-E
Ürün Türü TV Kartı
CHIP Online Notu 68
Üretici Avermedia
Teknik Detaylar
Arabirim PCI-E
Yayın standardı NTSC / PAL / FM
Video kayıt biçimi DVD, iPod, WMW, WAV, SVCD, MPEG2, MPEG1, VCD, AVI
Fotoğraf kayıt biçimi JPEG, BMP, TIFF
Uzaktan kumanda Var
Diğer Teleteks

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

vista 64bit sürücüleri var mı acaba onu da belirtirseniz iyi olur.Bu gibi ürünler yüzünden vista'ya geçemiyor insanlar

arkadaslar bu urunler cok pahalı ya

Asıl vista gibi ürünler yüzünden bu tip ürünler alamıyor insanlar :) , tabi microsoftu suçlamamak lazım, farklı sistem; farklı yazılım, farklı donanım demektir..

Güzel ve kaliteli bir ürün ebenziyor am atürkiyede varmı internette baya araştırdım türkiyede satışını bulamadım eğer türkiyede varsa link falan ne kadar olduğunu yazarmısınız türkiyede yoksa ne zaman türkiyeye gelir bir bilginiz varmı.

Avermedia DVB-S Pro Tv kartım var ama pek memnun olduğumu da söyleyemem.

tv kartı alınca,kotayı dolduruyor mu?

Bu ürün kendi sitesinden inceledim. Malesef ürün analog :( Sonuç sadece kablo tv de kullanılabilir. Alacak arkdaşların dikkatine. Ayrıca daha piyasada yok coming soon yazıyor :)

aver maver bi işe yaramaz anologsa pinnacle digital se tabi dvd s için skystar2 hd için bişey diyemem ama bence en iyisi tv + uydu alıcısı tv kartlarıya performans adamı memnun etmiyo

BİLGİSAYARIM FORMATLANDI
TV KARTIM VAR AMA ÇALIŞTIRAMIYORUM C Sİ DE KAYPI

aver tv kartım var puro 700 ancak formattan sonra ****lı kanalları izleyemıyorum prg dvb & my teahtra yı aktif edemıyorum v pulugin icalıstıramadım bana tardım edecek arkadas varmı? konunun UZMANI bana mesaj atsın burada yenıyım saygılarımla
nurolavci

Sen de yorum yaz