Creative I-Trigue 2200 incelemesi Sade ve basit ses çözümü

Creative, I-Trigue serisine yeni eklediği 2200 modeliyle, taşınabilir cihazlar ve dizüstü sistemlere etkili bir ses çözümü eklemenizi sağlıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
66
Multimedya içerik, dijital görüntü ve müzik dosyaları vasıtasıyla bilgisayar ortamından, hayatımızın içine doğru adeta taşıyor. Bu içeriklerden taşınabilir video ve müzik çalarlar kullanarak faydalanabilirsiniz. Ancak bu cihazların ses sistemleri bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Creative, I-Trigue serisine yeni eklediği 2200 modeliyle, taşınabilir cihazlar ve dizüstü sistemlere etkili bir ses çözümü eklemenizi sağlıyor. Siyah ve gri renklerdeki iki hoparlörden oluşan sistemde, hoparlörler ikişer adet 36 mm boyutunda titanyum sürücüye sahip. Bu sürücülerin malzeme kalitesinin yüksek olması, setin benzerlerinden kaliteli ses çıkışı vermesini sağlıyor. Sağ hoparlör üzerinde yer alan ses ve ton ayarı- nın yanısıra, bu hoparlörün üzerinde bir kulaklık girişi bulunuyor. Eğer bu seti bas sesleri subwoofer ile güçlendirmek isterseniz, bir subwoofer bağlantısının bulunduğ unu da hatırlatalım.
Özetle

Ancak ses seviyesinin ortasına kadar kaliteli bir çıkış alınabilen ürün, masaüstü sistemler için vasat, ancak dizüstü ve taşınabilir cihazlarda etkili bir ses çözümü sağlıyor.

Creative I-Trigue 2200 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Creative I-Trigue 2200
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 66
Üretici Creative

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bende bunun çok üst bir modeli var kesinlikle tavsiye ederm

Lütfen donanımların fiyaztını da altına eklermisiniz bazı
donımların fiyatına ihtiyaç duyulabilir

Sen de yorum yaz