Creative N400 incelemesi Creative N400: Hepsi bir arada

X-Fi ses kartı ile hoparlörleri birleştiriyor.

Oynat Creative N400 Boyutuna göre sunduğu ses performansı ile bizi şaşırtan Creative bu taşınabilir cihazın içine X-Fi ses kartını da dahil ederek dört dörtlük bir ürün hazırlamış.
Portatif ve hafif olan ürün kendi özel çantası ile geliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • X-Fi ses kartı
  • Yüksek ses
  • Taşınabilir
Creative'in ses ürünleri konusunda ne kadar başarılı olduğu bilmeyeniniz yoktur. Firma gerek ses kartı gerek hoparlör ürünleriyle göz doldururken test merkezimize gelen N400 modeli Dünya'da bir ilki gerçekleştirerek X-Fi ses kartı ile hoparlörleri birleştiriyor. Bu sayede tek bir ürünle hem X-Fi'ın mükemmel ses işleme yeteneklerine hem de Creative'in üstün kaliteli hoparlörlerine sahip oluyorsunuz. Barındırdığı X-Fi Crystalizer, CMSS - 3D gibi teknolojiler sayesinde sıkıştırıldığı için kalite kaybına uğramış MP3 dosyalarının ses kalitesini geri getiren ürün yine oyunlarda yer alan Creative EAX teknolojisini Windows Vista altında sorunsuz bir biçimde sunabilmek için de Creative ALchemy teknolojisi ile birlikte geliyor. Portatif ve hafif olan ürün kendi özel çantası ile geliyor. Yine ürünün üzerinde yer alan tuşlar sayesinde müziğinizi doğrudan hoparlör üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Sağ ve sol hoparlörün tek bir kablo ile birbirine bağlandığı cihaz ihtiyaç duyduğu bütün enerjiyi USB arabiriminden alıyor. Windows 7'nin sürücülerini otomatik yüklediği cihazla beraber sürücü CD'si de geliyor.
Özetle

Boyutuna göre sunduğu ses performansı ile bizi şaşırtan Creative bu taşınabilir cihazın içine X-Fi ses kartını da dahil ederek dört dörtlük bir ürün hazırlamış.

Creative N400 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Creative N400
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici Creative
Teknik Detaylar
Hoparlörler 2 uydu
Toplam çıkış 2W RMS
Frekans aralığı 70Hz ~20KHz
Kumanda Yok
Uydu boyutu 2x 2"
Sinyal-Gürültü Oranı (SNR) 80dB

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ses konusunda benim için en iyisi creative

ya abi onlar yapıo biz bakıoz sade konuşuoz ama bizde uğraşsak belki haparlörün içine bilgisayarı koya bliriz :D

Logitech diyorum...

Sen de yorum yaz